Priprava na strokovni izpit

Trenutno berete:
Priprava na strokovni izpit

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
26. jan 2021
Prispevki
16
Pozdravljeni,

sem magistrica psihologije in v mesecu februarju sem bom začela pripravljati na strokovni izpit iz šolstva in sicer, da bom lahko opravljala delo v šolski svetovalni službi. Če je kdorkoli, ki je ta izpit ravno v tem času naredil in bi bil tako prijazen podeliti z mano kakršnokoli dobre izpiske in pogosta vprašanja, splošne informacije, mu bom zelo hvaležna.

Lepo bodite in držim pesti, da vsi ta ''grozen'' izpit uspešno opravimo!
 
 
Podpri 0
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Pozdravljeni, pričenjam z delom vzgojiteljice začetnice. Pripravljam se na delo v oddelku in...
Odgovori
0
Ogledi
911
  • Članek
Domače naloge so pisne, ustne in praktične oblike učenčevega dela, ki ga posreduje učencem...
Odgovori
0
Ogledi
521
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
449
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
0
Ogledi
207
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
303
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
281
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
246

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu