Priprava na strokovni izpit v vzgoji in izobraževanju

Trenutno berete:
Priprava na strokovni izpit v vzgoji in izobraževanju

Pridružen
26. nov 2019
Prispevki
1
Živjo vsem!

Tisti, ki bi potrebovali priprave na strokovni izpit v vzgoji in izobraževanju, vam priporočam Zavod ŠOLT (www.zavod-solt.si). V aprilu sem obiskovala tečaj in ga vsem toplo priporočam. Dobili smo celotno literaturo zbrano na enem mestu, predelali prejšnje izpite in izpitna vprašanja. Predavateljici sta bili super, s skupino smo se tudi povezali in se kasneje tudi skupaj učili. Je fajn, imaš na enem kupu res vso aktualno literaturo. Priporočam!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živijo, bi bil kdo pripravljen deliti literaturo ki ste jo dobili na teh pripravah? :) Sem jo pripravljena tudi odkupiti.... Lahko mi pišete na privatno sporočilo.

Hvala in lp.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, pričenjam z delom vzgojiteljice začetnice. Pripravljam se na delo v oddelku in...
Odgovori
0
Ogledi
958
  • Članek
Domače naloge so pisne, ustne in praktične oblike učenčevega dela, ki ga posreduje učencem...
Odgovori
0
Ogledi
533
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
349
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
329
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
294

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu