Resource icon

Primer pripravniškega dnevnika v2

Trenutno berete:
Primer pripravniškega dnevnika

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Meni so pa kot primer dnevnika posredovali tole. Tega se kar držim, je zelo preprosto in pregledno. Za vsak teden dodatno v nekaj povedih opišem bistvene zadeve.
 

Priponke

  • image.jpg
    image.jpg
    128,3 KB · Ogledi: 803
Ali je potrebno pisati dnevnik za volontersko pripravnistvo? S pripravnistvom sem pricela marca 2014. Ali je to novost? Se zahvaljujem za odgovor.
 
ma kakšen zgled je to? dejte gor vsaj kakšen pravi zgled ... tak zgled mi nič ne pomaga ...
 
dobro ...

v priponki se nahaja mapa mojega dnevnika iz 4. letnika na Pedagoški fakulteti, smer matematika-računalništvo, šolsko leto 2011/12...
 

Priponke

  • dnevnik_prakse_andrej_benedicic.docx
    867,6 KB · Ogledi: 938
  • dokument za nastop 2.docx
    62,1 KB · Ogledi: 1.194
  • dokument za nastop.docx
    36,4 KB · Ogledi: 305
  • priprava za nastop - glava in noga.docx
    23,6 KB · Ogledi: 449
@lebdim, prosim, da svoje gradivo objavite pod gradivi tukaj (izberite ustrezno kategorijo na levi strani): http://forum.mladiucitelj.si/gradivo/

Ta tema je namenjena diskusiji o izbranem gradivu. Sicer pa ste objavili dnevnik prakse, kar je malenkost drugače kot dnevnik pripravnika. Izgleda koristno, zato prosim naložite gradivo v ustrezni kategoriji s klikom na gumb Objavi novo gradivo.

Hvala.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu