Prijave marec. Ste že dobili datum?

Trenutno berete:
Prijave marec. Ste že dobili datum?

Pridružen
12. apr 2021
Prispevki
13
Zdravo. Na strokovni izpit sem se prijavila 30.3.2021 in še nisem prejela datuma. Je tukaj še kdo, ki čaka na datum? Je mogoče zaprtje države povzročilo zamude?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem se prijavila 2. 4. 2021 pa še tudi nisem dobila datuma. Kolikor sem zasledila, se prejšnji teden izpiti niso opravljali - tako, da se je lahko da kaj zamaknilo. Vso srečo v sredo na izpitu. Me pa zanima - 22. 3. si dala prijavo, in kdaj dobila datum? Se mi zdi kar hitro, glede na to da še datum čakaš nekaj časa. Hvala za odg. Lp in vsem ogromno energije za učenje 💪🤟
 
Zdravo. Na strokovni izpit sem se prijavila 30.3.2021 in še nisem prejela datuma. Je tukaj še kdo, ki čaka na datum? Je mogoče zaprtje države povzročilo zamude?
Mislim, da je pisalo na strani, da niso delali, čeprav jaz tega nisem videla. Jaz sem dobila danes datum, pa sem se prijavila 29.3.
 
Tudi jaz sem se prijavila 1.4. - specialna pedagoginja. Včeraj sem dobila odločbo o izpolnjevanju pogojev. :)Datuma pa še vedno nimam,...:confused:
 
Ojla! Jaz sem se prijavila 1. 4. Včeraj dobila pošto, da izpolnjujem pogoje, danes po mailu pa že datum.
 
Jaz sem se prijavila 7.4., včeraj sem prejela pošto, da izpolnjujem pogoje, datuma pa še nisem prejela (vzg.).
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na Arnesu so zaznali in odpravili varnostno ranljivost pri AAI-prijavi in skrbnike vseh...
Odgovori
0
Ogledi
295
  • Članek
Po odličnem odzivu otrok in mladih na prvi krog usposabljanj za krepitev digitalnih kompetenc...
Odgovori
0
Ogledi
290
  • Članek
Na Ministrstvu za digitalno preobrazbo so se v zvezi s pozivom k prijavi predlogov za prejem...
Odgovori
0
Ogledi
271
  • Članek
Arnesova konferenca Mreža znanja bo potekala od 14. do 16. novembra 2023 v hotelu Four Points by...
Odgovori
0
Ogledi
230
  • Članek
Evropski inštitut za inovacije in tehnologijo (angleško European Institute of Innovation and...
Odgovori
0
Ogledi
187
  • Članek
Vstopite v novo šolsko leto opremljeni z novimi znanji in navdihom. Pridružite se nam na 11...
Odgovori
0
Ogledi
395
  • Članek
S konferenco DIGDAKTIKA se bo zaključil projekt Dvig digitalne kompetentnosti (DDK), katerega...
Odgovori
0
Ogledi
539

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu