Eurydice Slovenija Prijava projektov mobilnosti v letu 2022

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Prijava projektov mobilnosti v letu 2022

Prvi mejnik Erasmus+ 2022 projektov je za nami. 23. februarja se je iztekel rok za prijavo projektov mobilnosti. Na CMEPIUSu so prejeli 198 vlog, kar je precej več kot lani.

Za KA121 je bilo v vseh sektorjih skupaj oddanih 63, za KA122 pa 69 vlog.
Za mobilnost posameznikov v terciarnem izobraževanju je bilo v obeh akcijah KA131 in KA171 skupaj prijavljenih 66 projektov.

Vloge so zdaj v tehničnem pregledu, držimo pesti, da ne bo zapletov. V drugi polovici maja vas bodo obvestili o uspešnosti prijave.

Vir in več informacij: CMEPIUS, 28. 2. 2022

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu svetovalne delavke. Po izobrazbi sem...
Odgovori
1
Ogledi
165
  • Vprašanje
Pozdravljeni! Prijavljam se na strokovni izpit. Opravila sem prekvalifikacijo,v vrtcu sem bila...
Odgovori
1
Ogledi
204
  • Članek
Učitelji in vzgojitelji, ki vas zanima mednarodno povezovanje na daljavo z eTwinningom, vabljeni...
Odgovori
0
Ogledi
496
  • Članek
Na Arnesu vam z uporabo AAI-računa omogočajo dostop do različnih spletnih storitev v slovenskem...
Odgovori
0
Ogledi
210
  • Članek
Prijavo za nacionalni znak kakovosti lahko oddate za eTwinning projekt, ki: je evropski...
Odgovori
0
Ogledi
531
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti je v rubriki...
Odgovori
0
Ogledi
75
  • Članek
Razpis MSCA Izmenjave osebja (v angleščini MSCA Staff Exchanges) je edini evropski projekt, ki...
Odgovori
0
Ogledi
114

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu