Prijava na strokovni izpit - svetovalni delavec zaposlen v projektu Popestrimo šolo

Trenutno berete:
Prijava na strokovni izpit - svetovalni delavec zaposlen v projektu Popestrimo šolo

Pridružen
10. okt 2016
Prispevki
2
Področje
  1. Gimnazija
Pozdravljeni, že vnaprej se opravičujem, če ste odgovor na podobno vprašanje že podali (lahko pripnete povezavo :)).

Zanima me, kako lahko svetovalni delavec pristopi k strokovnemu izpitu, če je na šoli zaposlen projektno (Popestrimo šolo), torej brez pripravništva. Vem, da je eden od pogojev 840 ur opravljenega dela (oz. cca pol leta zaposlitve).


Kakšne pogoje mora še izpolnjevati? Kako je v tem primeru z ocenjenimi nastopi, mentorjem ...? Ali je treba ministrstvu že na začetku, ob zaposlitvi javiti kakšne podatke, evidenco?

Kako in kdaj se lahko prijavimo na strokovni izpit? Slišala sem, da na izpit po potrjeni prijavi čakate dober mesec. Je treba storiti kar koli še prej?

Že vnaprej hvala za vse informacije in lep teden želim.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Kak je lepo preko vez delat na šoli brez pogojev :) jaz bi tudi.... samo jaz imam strokovni izpit in sem doma na žalost.... :) vse podatke dobiš ko vtipkaš v google strokovni izpit VIZ na strani Ministrtstva ža šolstvo imaš kontakt pokliči tisto pravnico in jo vpraša, ona spušča ljudi, ki imajo vse pogoje na strokovni izpit.
 
Pozdravljeni,
iskreno se zahvaljujem za vse informacije, ki ste jih posredovali, in hkrati upam, da se v ''nevirtualnem'' življenju izogibate podajanju nekonstruktivnih in neresničnih (celo žaljivih) komentarjev ter da uporabljate primernejšo komunikacijo. Vse dobro!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu svetovalne delavke. Po izobrazbi sem...
Odgovori
1
Ogledi
171
  • Vprašanje
Pozdravljeni! Prijavljam se na strokovni izpit. Opravila sem prekvalifikacijo,v vrtcu sem bila...
Odgovori
1
Ogledi
205
  • Članek
Učitelji in vzgojitelji, ki vas zanima mednarodno povezovanje na daljavo z eTwinningom, vabljeni...
Odgovori
0
Ogledi
497
  • Članek
Na Arnesu vam z uporabo AAI-računa omogočajo dostop do različnih spletnih storitev v slovenskem...
Odgovori
0
Ogledi
210
  • Članek
Prijavo za nacionalni znak kakovosti lahko oddate za eTwinning projekt, ki: je evropski...
Odgovori
0
Ogledi
531
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
690
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
455

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu