Prijava na strokovni izpit april 2019

Trenutno berete:
Prijava na strokovni izpit april 2019

Pridružen
23. mar 2019
Prispevki
15
Pozdravljeni,

ker se počasi pripravljam na strokovni izpit (prof. razrednega pouka, trenutno nadomeščam učiteljico v 3 razredu), me zanima, če ima kdo novejše zapiske, ki jih z veseljem odkupim?

Zanima me tudi čakalna doba za mesec april2019? Iz foruma je razvidno, da se čaka nekje 7 dni od prijave za odg. o popolni prijavi + 7 dni za datum. Kako dolgo ste čakali vsi tisti, ki ste ali boste v kratkem imeli zagovor ?

Najlepša vam hvala za odgovore.

Tina
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

ker se počasi pripravljam na strokovni izpit (prof. razrednega pouka, trenutno nadomeščam učiteljico v 3 razredu), me zanima, če ima kdo novejše zapiske, ki jih z veseljem odkupim?

Zanima me tudi čakalna doba za mesec april2019? Iz foruma je razvidno, da se čaka nekje 7 dni od prijave za odg. o popolni prijavi + 7 dni za datum. Kako dolgo ste čakali vsi tisti, ki ste ali boste v kratkem imeli zagovor ?

Najlepša vam hvala za odgovore.

Tina
Pozdravljena!

Pred kratkim sem na ministrstvo pisala mail z vprasanjem glede cakalne dobe. Hitro so mi odgovorili, da je trenutna cakalna doba priblizno 1 mesec.

Lp,
Maja
 
Pozdravljeni,

ker se počasi pripravljam na strokovni izpit (prof. razrednega pouka, trenutno nadomeščam učiteljico v 3 razredu), me zanima, če ima kdo novejše zapiske, ki jih z veseljem odkupim?

Zanima me tudi čakalna doba za mesec april2019? Iz foruma je razvidno, da se čaka nekje 7 dni od prijave za odg. o popolni prijavi + 7 dni za datum. Kako dolgo ste čakali vsi tisti, ki ste ali boste v kratkem imeli zagovor ?

Najlepša vam hvala za odgovore.

Tina

Pozdravljeni
Jas sem se prijavila 21 marca odgover da izpolnjujem pogoje sem dobila 26 marca, danes 28 marca pa so mi že poslali odgovor izpita ki je 17aprila.
 
Ne še, 8.4.2019 izpolnjujem vse pogoje (840 ur), ostalo imam že opravljeno in lahko oddam prijavo. Ampak vidim, da bom med prvomajskimi za knjigami :)
 
Ne še, 8.4.2019 izpolnjujem vse pogoje (840 ur), ostalo imam že opravljeno in lahko oddam prijavo. Ampak vidim, da bom med prvomajskimi za knjigami :)

Mogoče pa bote še ta mesec prišli na vrsto. Čimprej pošljete tem prej boste dobili odgovor in datum 🙂 nebo fajn za prvomajske prebiti za knjigami.
 
Ampak prijave pred 8.4.2019, ko bom imela skupaj 840ur dela, ne morem poslati a ne?

Aja ur še nimate dovolj. Sej pomoje če mate pogodbo pošljete pa se tak vidi da bote meli dovolj. Drugače pa potem pošljite ko bote meli res vse ure da bo bolj ziher. Lahko pa da bote vseeno prišli v tem mesecu navrsto.
 
Aja ur še nimate dovolj. Sej pomoje če mate pogodbo pošljete pa se tak vidi da bote meli dovolj. Drugače pa potem pošljite ko bote meli res vse ure da bo bolj ziher. Lahko pa da bote vseeno prišli v tem mesecu navrsto.


Maja, kako vam gre učenje ? Jaz sem danes oddala prijavo in bom ves teden v pričakovanju datuma :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Učitelji in vzgojitelji, ki vas zanima mednarodno povezovanje na daljavo z eTwinningom, vabljeni...
Odgovori
0
Ogledi
440
  • Članek
Na Arnesu vam z uporabo AAI-računa omogočajo dostop do različnih spletnih storitev v slovenskem...
Odgovori
0
Ogledi
199
  • Članek
Prijavo za nacionalni znak kakovosti lahko oddate za eTwinning projekt, ki: je evropski...
Odgovori
0
Ogledi
500
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
350
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
329

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu