Prijava na različna delovna mesta pri istem delodajalcu

Trenutno berete:
Prijava na različna delovna mesta pri istem delodajalcu

Pridružen
24. avg 2013
Prispevki
238
Področje
  1. Gimnazija
Pozdravljeni.

Zanima me naslednje: delodajalec ima razpisanih več delovnih mest in večini (razen dveh) popolnoma ustrezam. Zanima me ali moram za vsako delovno mesto posebej poslati prijavo ali lahko pošljem zgolj eno in zraven pripišem za katera delovna mesta se prijavljam?
Prosim za čimprejšnji odgovor.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz vedno napišem eno prijavo in navedem za katera delovna mesta.
 
Pa potem to navedeš v prijavi?

Namreč jaz moram poslati prijavo po e-pošti. Pa sem nameravala v mailu napisati za katera mesta se prijavljam in potem samo v priponkah dodati: cv, prijavo, potrdila,...

Kaj pa v primeru, da pošiljaš po pošti? Navedeš že v zadevi vsa mesta ali potem v besedilu?
Se opravičujem za "čudna" vprašanja, res ne bi rada zgrešila pri takih "banalnostih" ;)
 
Po e-pošti navedem v zadevi in potem še v prijavi, kr mam občutek, da tajnice samo sprintajo.

Po navadni pošti pa navedem v zadevi vsa prosta mesta in še na začetku besedil, skupaj s številkami - ki so na razpisu.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu svetovalne delavke. Po izobrazbi sem...
Odgovori
1
Ogledi
165
  • Vprašanje
Pozdravljeni! Prijavljam se na strokovni izpit. Opravila sem prekvalifikacijo,v vrtcu sem bila...
Odgovori
1
Ogledi
204
  • Članek
Učitelji in vzgojitelji, ki vas zanima mednarodno povezovanje na daljavo z eTwinningom, vabljeni...
Odgovori
0
Ogledi
496
  • Članek
Na Arnesu vam z uporabo AAI-računa omogočajo dostop do različnih spletnih storitev v slovenskem...
Odgovori
0
Ogledi
210
  • Članek
Prijavo za nacionalni znak kakovosti lahko oddate za eTwinning projekt, ki: je evropski...
Odgovori
0
Ogledi
531
  • Vprašanje
Pozdravljeni. Kako je z izplačilom redne delovne uspešnosti? Se ravnatelj lahko odloči in...
Odgovori
3
Ogledi
2.343
  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje se je 20. junija 2023 prvič sestala Medresorska...
Odgovori
0
Ogledi
262

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu