Prijava na izpit-dodelitev datuma

Trenutno berete:
Prijava na izpit-dodelitev datuma

Pridružen
13. okt 2017
Prispevki
4
Naziv
mag. prof. soc. ped
Zavod
CVIU Velenje
Področje
  1. Šola za otroke s posebnimi potrebami
Pozdravljeni. Vprašanje za tiste, ki ste že opravljali izpit.. koliko časa ste čakali,da ste po prijavi dobili odgovor glede datuma izpita? Lp, Saša
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

V kolikšnem času pa potem prideš na vrsto (oz. kako dolgo po prijavi čakaš na pristop k izpitu?)
 
Pozdravljeni,

najprej pošljejo potrdilo o ustrezni ali nepopolni prijavi, nato še datum ter sestavo komisije. Jaz sem prijavo poslala 14. 3., 20. 3. sem prejela potrdilo o ustreznosti, datum še čakam. Trenutno se čas od poslanega datuma do datuma strokovnega giblje okoli 5 tednov, obvestiti pa te morajo vsaj 14 dni pred datumom. Kolikšen je časovi razpon lahko vidite tudi tule: Datumi zagovorov in izpitna komisija. LP
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu svetovalne delavke. Po izobrazbi sem...
Odgovori
1
Ogledi
220
  • Vprašanje
Pozdravljeni! Prijavljam se na strokovni izpit. Opravila sem prekvalifikacijo,v vrtcu sem bila...
Odgovori
1
Ogledi
224
  • Članek
Učitelji in vzgojitelji, ki vas zanima mednarodno povezovanje na daljavo z eTwinningom, vabljeni...
Odgovori
0
Ogledi
509
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
722
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
466
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
448
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
415

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu