Pridobitev izobrazbe za poučevanje biologije

Trenutno berete:
Pridobitev izobrazbe za poučevanje biologije

Pridružen
4. mar 2018
Prispevki
2
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni,

po izobrazbi sem dipl. varstvena biologinja, sedaj pa zaključujem magisterij iz področja ekologije. Zanima me kakšne so opcije, da bi se lahko preusmerila v pedagoško smer. Iščem in iščem, vendar ne najdem nič konkretnega. Hvala za pomoč
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

PAI ni dovolj! Na biotehniski fakulteti moraš narediti magistrski študij biološkega izobraževanja. Govorim iz lastnih izkušenj.
 
Hvala za informacije, potem verjetno moje sanje odpadejo. Za biološko izobraževanje ni izrednega študija, redno sem na biotehniški naredila drugo smer.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve...
Odgovori
0
Ogledi
282
Odgovori
0
Ogledi
52
  • Članek
Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije je ob obisku predsednice Evropskega...
Odgovori
0
Ogledi
307
  • Vprašanje
Pozdravljeni, kot študentka, ki namerava v študijskem letu 2023/2024 končati s študijem 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.366
  • Vprašanje
Zakaj profesorji, ki so doštudirali matematiko na Pedagoški fakulteti, naj ne bi poučevali na...
Odgovori
0
Ogledi
299
  • Članek
Umanotera vabi na usposabljanje Poučevanje o (pre)hrani v času podnebnih sprememb, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
143
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
316

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu