Prepozno za prijavo na strokovni izpit?

Trenutno berete:
Prepozno za prijavo na strokovni izpit?

Pridružen
30. sep 2012
Prispevki
50
Pozdravljeni..

1krat sem v preteklosti že opravljala strokovni izpit za pomočnika vzgojitelja-
takrat bi bilo bolje da bi se odjavila saj nism nite mela dobrega gradiva za učenje učiti sm se morala sredi
avgusta in seveda nism naredila. Nato sem bila septembra sprejeta na faks in normalno študirala 4leta,
zdaj je 5to leto že mimo saj sem absolventka in pišem diplomo..

Problem je sledeč: nekje sm slišala da če si enkrat že opravljal strokovni izpit ga morš opravit v roku 4ih let:O? Jaz o tem nism vedela nič! Ali se bom sploh še lahko v letu 2013/ 2014 (5leto) po prvi prijavi na strokovnega še prijavila da ga opravim?? Ne vem v čem je problem, jaz sem se namreč nameravala zdaj enkrat začeti učiti za strokovnega (pomočnik vzgojitelja- 1 topnja strokovca).

Mogoče vi veste kaj o tem?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

po opravljenih nastopih(šolsko leto 11/12) se nisem prijavila takoj na izpit in me zanima ali se je v 2014 res omejil rok možnosti pristopa k strokovnemu izpitu na 2 leti po nastopih? Delam pogodbeno v vrtcu in mi je to ta teden omenila sodelavka. Ne najdem pa podlage za to v pravilniku. Se je pravilnik kaj spremenil v 2014?

Hvala za odgovor,
lp.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Rebalans državnega proračuna kaže, da je odnos izvršilne oblasti do vzgoje in izobraževanja...
Odgovori
0
Ogledi
403
  • Članek
Rok za prijavo na jesenski izpitni rok splošne mature se v torek izteka. Pisne izpite bodo...
Odgovori
0
Ogledi
286
  • Članek
Univerza v Novi Gorici je lansko leto skupaj s partnerji, Univerzo v Ljubljani, Institutom Jožef...
Odgovori
0
Ogledi
355
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje znova podaljšuje rok za prijavo na javni poziv za...
Odgovori
0
Ogledi
638
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
684
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
449
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
427

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu