Prepis iz šole in pridobivanje ocen

Trenutno berete:
Prepis iz šole in pridobivanje ocen

Pridružen
8. avg 2016
Prispevki
1
Naziv
Magistra farmacije
Zavod
Gimnazija in srednja kemijska šola Ruše
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Poklicne in strokovne šole
  3. Gimnazija
Pozdravljeni!

Zanima me, kako je s prepisom/priznavanjem ocen, če se dijak prepiše iz ene šole na drugo tik pred koncem 1. ocenjevalnega obdobja? Je možno, da se ocene, ki jih je pridobil na prejšnji šoli ne prenesejo (dijak je mladoleten)? In če je možno - v katerem zakonu, pravilniku je to zapisano?

Nato me zanima kako naprej... Poleg tega, da mora dijak opravljati diferencialne izpite, kako pridobi ocene pri ostalih predmetih (ter kje je kaj zapisanega o tem)?:)

Za vsak nasvet, pomoč bom zelo hvaležna:)

Lep pozdrav

Martina
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni. Nisem čisto sigurna ali to vprašanje spada sem, vendar sem se vseeno odločila da...
Odgovori
0
Ogledi
636
  • Članek
CŠOD je 15. marca 2024 objavil Javni razpis programov Šole v naravi in drugih programov in...
Odgovori
0
Ogledi
33
  • Članek
Odbor DZ za izobraževanje, znanost in mladino je pripravil javno predstavitev mnenj o...
Odgovori
0
Ogledi
48
  • Članek
Center za vseživljenjsko učenje Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete v sodelovanju z...
Odgovori
0
Ogledi
51
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
63
  • Članek
Začel je teči prvi prijavni rok za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe...
Odgovori
0
Ogledi
62
Živjo! Prosila bi Vas, če bi se mi kdo, ki je imel za izpraševalca: 1.Slovenščina: Polona...
Odgovori
0
Ogledi
207

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu