Prekinitev volonterskega pripravništva

Trenutno berete:
Prekinitev volonterskega pripravništva

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
3. sep 2012
Prispevki
3
Naziv
prof. fizike in tehnike
Področje
  1. Osnovna šola
Imam vprašanje in ne najdem nikjer odgovora.
Dobila sem volontersko pripravništvo in začnem s 1.3.2014. Še vedno sem prijavljena na zavodu za zaposlovanje kot aktivna iskalka zaposlitve.
Kaj se zgodi v primeru, da dobim službo, ki ni v izobraževanju?

Namreč... poleg javnih zavodov pošiljam prošnje tudi na razna podjetja in ravno v času, ko sem dobila pošto za volontersko pripravništvo se mi je pokazala priložnost za zaposlitev v nekem podjetju. Seveda je še vse v zraku ampak vseeno ne vem kaj naj naredim. V pravilniku piše samo, da se pripravništvo prekine, če pripravnik dobi zaposlitev v izobraževanju. Ima kdo podobne izkušnje?

Že v naprej hvala za vaše odgovore
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena. Zaposlena sem pri zasebniku in tudi jaz začnem s 1.3. kot volont. pripravnica. V podjetju sem se dogovorila z direktorjem, da popoldne in vikende nadoknadim, kar zamujam v službi+dopust. Je pa res, da v službi opravljam delo lektorice in inštruktorice, kar delam večinoma popoldan.
Tako da prip. ni ovira, ce ti delodajalec to odobri.
Lp!
 
Ja, ampak kako se pogajaš z nekom, ki te šele jemlje v službo? Oziroma kako se potem dogovoriti na šoli, kjer bom opravljala pripravništvo?
S tem, da je to bolj dopoldansko delo, ki nima veze z izobraževanjem. Kar pomeni, da bom zelo hitro porabila dopust.
Kakor sem vesela, da sem dobila pripravništvo me resnično skrbi kako bo teh 10 mesecev.
Ali lahko prekinem pripravništvo po enem mesecu ali dveh?
 
Pošlji to vprašanje ge. Jenko. Če pa ona ne bo vedela, ti pa naj vsaj da kakšen kontakt, kar se tiče prekinitve prip.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu