Prekinitev pogodbe za določen čas!

Trenutno berete:
Prekinitev pogodbe za določen čas!

Pridružen
18. jan 2011
Prispevki
25
Pozdravljeni!

Septembra 2011 sem podpisala pogodbo za določen čas, in sicer v njej piše ... do vrnitve delavke z bolniškega staleža oz. s porodniškega dopusta ... To pomeni, da se ta sodelavka vrne februarja 2013.

Danes sem dobila informacijo, da mi bodo od 1. 7.-31. 7. 2012 prekinili delovno razmerje, ker bo sodelavka prekinila porodniško za 1 mesec, izkoristila dopust in nato spet s 1. 8. 2012 nadaljevala s porodniško in meni bodo spet pogodbo podaljšali.

Mene pa se zanima predvsem to, ali je sploh možno, da se vmes prekine in spet podaljša le zaradi dopusta. Najbolj me moti to, da bom zato imela prekinjeno delovno razmerje in posledično po izteku pogodbe nobenih možnosti za nadomestilo.

In še to: ali je v tem primeru potreben ponoven razpis za delovno mesto ali mi lahko pogodbo dajo brez tega?

Hvala za odgovor.

LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije je s konzorciji, ki so bili izbrani na...
Odgovori
0
Ogledi
385
Pozdravljeni. Leta 2020 sem dobila pripravništvo v vrtcu, zaključilo se mi je decembra istega...
Odgovori
0
Ogledi
1.023

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu