Predlog za teme o pripravništvu

Trenutno berete:
Predlog za teme o pripravništvu

Pridružen
24. avg 2013
Prispevki
238
Področje
  1. Gimnazija
Nazadnje urejeno:
Glede na to, da so s plačanim pripravništvom že pričeli in da se marca prične še volontersko pripravništvo, predlagam mlademu učitelju, da naredimo temo, kjer bi si lahko izmenjevali izkušnje glede poteka pripravništva: vodenje dnevnika, število ur, delovne obveze, malica, potni stroški, izkušnje z mentorji, ravnatelji, učenci, pripravami... skratka, lepo bi bilo, da bi imeli temo, kjer bi si lahko malo izmenjali izkušnje in informacije kako poteka naše pripravništvo. Če se seveda strinjate? Ta tema je bolj namenjena samemu razpisu, prijavi, izboru kandidatov...tam bi pa lahko malo bolj debatirali in stvari bi ostale pregledne ;) Moj predlog samo...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Meni je ideja zelo všeč. :)
 
Teme naj bodo ločene glede na to, za katero pripravništvo gre: pom. vzg, vzgoj. oz. učitelje v Oš in Sš.
 
Super! Ja, definitivno pa ločiti glede na področje. No vsaj OŠ in SŠ sta lahko skupaj, se mi zdi, da ni velike razlike.
 
Pohvalna ideja o kateri sem razmišljala že sama!:LOL:

Lepo pozdravljeni vsi skupaj in lep dan vam želim!!!
 
Glede na to, da so s plačanim pripravništvom že pričeli in da se marca prične še volontersko pripravništvo, predlagam mlademu učitelju, da naredimo temo, kjer bi si lahko izmenjevali izkušnje glede poteka pripravništva: vodenje dnevnika, število ur, delovne obveze, malica, potni stroški, izkušnje z mentorji, ravnatelji, učenci, pripravami... skratka, lepo bi bilo, da bi imeli temo, kjer bi si lahko malo izmenjali izkušnje in informacije kako poteka naše pripravništvo. Če se seveda strinjate? Ta tema je bolj namenjena samemu razpisu, prijavi, izboru kandidatov...tam bi pa lahko malo bolj debatirali in stvari bi ostale pregledne ;) Moj predlog samo...

Supeeerrrr!!!!!:LOL::LOL::LOL:
 
Še enkrat hvala za predloge, ki so s strani uporabnikov foruma zmeraj dobrodošle. Če bo le možno, bomo skušali vaše želje zmeraj izpolniti.

Po premisleku sem za diskusije o pripravništvu ustvaril kar lastno kategorijo Pripravništvo (vidite jo lahko na vstopni strani foruma, če se pomaknete niže (v vijolični barvi) oz. kliknete na tole povezavo: http://forum.mladiucitelj.si/#pripravnistvo.211).

Kategoriji Pripravništvo sem dodaj 4 forume in sicer:
  1. Splošne informacije
  2. Plačano pripravništvo
  3. Volontersko pripravništvo
  4. Izkušnje pripravnikov (ta forum in še nekaj podforumov)

Tako kot v ostalih kategorijah, lahko tudi v kategoriji Pripravništvo (in njenih forumih) sami odpirate lastne teme. S tem se vzdržuje večja preglednost, saj se prispevki porazdelijo v teme in niso vsi objavljeni v eni temi, za katero se na koncu že več ne ve, za kaj je bila ustvarjena.

Kako odprete lastno temo? Enostavno. Pojdite v katerikoli forum (npr. http://forum.mladiucitelj.si/forumi/placano-pripravnistvo.213/) in kliknite na zeleni gumb na desni strani, kjer piše Objavi novo temo. Če želite objaviti prispevek v že obstoječi temi, preprosto obiščite želeno temo in vpišite odgovor v prostor na koncu teme.

Ne prezrite tudi te teme: Kako vem kje na forumu se nahajam?

Upam, da sem se približal predlogu in povečal preglednost tem in prispevkov.

Za kakršnekoli dodatne predloge pišite v to temo oz. odprite novo temo v forumu Predlogi za forum (http://forum.mladiucitelj.si/forumi/predlogi-za-forum.121/).
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Vlada je na seji, ki je potekala 22. 11. 2023, potrdila predlog o spremembah in dopolnitvah...
Odgovori
0
Ogledi
174
  • Članek
Po trenutnem zakonu o štipendiranju vsi dijaki in študentje, ki so zaradi šibkega socialnega...
Odgovori
0
Ogledi
337
  • Članek
Visokošolski sindikat Slovenije (VSS) je objavil Predlog dopolnitve Nakvisovih Minimalnih...
Odgovori
0
Ogledi
418
  • Članek
Tema 16. festivala kulturno-umetnostne vzgoje Bobri, ki tokrat poteka na 58 prizoriščih v...
Odgovori
0
Ogledi
57

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu