Praktični nastopi- pomočnik vzgojitelja

Trenutno berete:
Praktični nastopi- pomočnik vzgojitelja

Pridružen
27. okt 2021
Prispevki
5
Pozdravljeni. Lani sem opravila prekvalifikacijo za pomočnico vzgojiteljice. V sklopu enoletnega šolanja sem opravila tudi prakso in tri praktične nastope v skupini, zaposlena sem bila kot spremljevalka gibalno oviranega otroka, s septembrom pa sem zaposlena kot pomočnica vzgojiteljice. Trenutno opravljam praktične nastope za strokovni izpit, dva nastopa sem že uspešno opravila, ostale tri pa nameravam opraviti do konca meseca aprila. Imam pa vprašanje- trije nastopi za pridobitev srednješolske izobrazbe (vzg-pomočnik vzgojitelja) torej ne igrajo nobene vloge pri prijavi na strokovni izpit? Na koncu bom imela opravljenih 8 praktičnih nastopov in sicer 7 nastopov na področju dejavnosti in enega iz rutine. Hvala in lep pozdrav, L.
 
Zdravo, tako je, tisti trije nastopi ki so maturitetni, se ne štejejo zraven. Moraš jih pač opraviti v sklopu mature. Za pristop k strokovnemu izpitu moraš opraviti še 5 praktičnih nastopov, lahko jih narediš ko imaš dovolj ur in zbereš si 5 področij (lahko jih delaš kot spremljevalka, jaz sem recimo dobila usposabljanje na delovnem mestu v vrtcu za 3 mesece in bom z aprilom začela opravljat nastope). Lp, Doroteja
 
Podpri 0

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, na OŠ delam že dve leti, zato imam pedagoških ur za strokovni izpit več kot...
Odgovori
0
Ogledi
693
Jaz pa bi imela vprašanje glede nastopov, ki jih damo zraven k prijavi na strokovni izpit...
Odgovori
0
Ogledi
1.156
1. Ustava (izpraševlka dr. Andreja Kurent): - veje oblasi (katere, sestava, naoge) - domnevna...
Odgovori
0
Ogledi
1.538
Pa je uspelo tudi meni 💪😄 V komisiji so mi zamenjali 2 izpraševalca, kar me je kar šokiralo...
Odgovori
0
Ogledi
984

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu