Praktični nastopi kot pom. vzg./ delovno mesto: vzg

Trenutno berete:
Praktični nastopi kot pom. vzg./ delovno mesto: vzg

Pridružen
24. jul 2011
Prispevki
18
Pozdravljeni,
mene pa zanima: praktične nastope sem naredila kot pomočnica vzg., od teh nastopov se je spremenilo to, da sem sedaj napredovala v vzgojiteljico, saj sem med tem časom diplomirala.
predstavlja to kak problem? bom morala ponovno delati nastope ali se mi nastopi priznajo ne glede na to, da sem jih prej delala kot pomočnica, sedaj pa sem vzgojiteljica?

Sem že spraševala na ministrstvu pa nisem čisto dobro razumela. Upam, da mi lahko kdo pomaga z odgovori.

Prosim za pomoč. Hvala
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni!

Nastopi se vsekakor morajo priznati. Načeloma je tako, da če pošljete priprave, v vašem primeru za pomočnico vzgojiteljice, boste tudi vprašani šolsko zakonodajo za pomočnico vzgojiteljice, ni pa seveda nujno. Predvidevam, da boste kar celotno zakonodajo, ki velja za vrtce.

Vsekakor vam predlagam, ker je rahlo specifična situacija, da direktno kontaktirate MŠŠ, oddelek za strokovne izpite, če še niste:

Kristina Kaučič

tel.: (01) 400 54 62

e-pošta: [email protected]


Vsekakor bom vesel, če boste posredovali odgovor, ki ga boste prejeli.
 
Pozdravljeni,

zanima me li je še kdo bil v podobni situaciji in kako se je vse skupaj razpletlo ?

Že v naprej se zahavljujem za odogovr.
Lep pozdrav.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, na OŠ delam že dve leti, zato imam pedagoških ur za strokovni izpit več kot...
Odgovori
0
Ogledi
693
Jaz pa bi imela vprašanje glede nastopov, ki jih damo zraven k prijavi na strokovni izpit...
Odgovori
0
Ogledi
1.156
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
354
  • Članek
Besedna zveza “Umetna inteligenca” (UI) nas spremlja na vsakem koraku. Prepogosto se uporablja...
Odgovori
0
Ogledi
131
  • Članek
Na strani Ugotavljanje in zagotavljanje kakovosti v vzgoji in izobraževanju Ministrstva za...
Odgovori
0
Ogledi
178
  • Članek
Od 28 osnovnih šol s prilagojenim programom se jih vsaj 74 odstotkov spopada s prostorsko...
Odgovori
0
Ogledi
149
  • Članek
Iz 30. 11. 2023 predstavljenega letnega poročila Erasmus+za leto 2022 izhaja, da je program lani...
Odgovori
0
Ogledi
171

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu