Povračilo stroškov prevoza na službeni poti

Trenutno berete:
Povračilo stroškov prevoza na službeni poti

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Pridružen
21. nov 2010
Prispevki
5.831
Nazadnje uredil moderator:
Kot stroški na službenem potovanju v državi se štejejo:

– stroški javnega prevoza,
– dnevnica kot povračilo stroškov prehrane,
– kilometrina, če je bila za službeno potovanje odobrena uporaba lastnega avtomobila,
– parkirnina,
– stroški prenočevanja in
– drugi stroški, vezani na opravljanje nalog na službenem potovanju in z izkazanim računom.

Kilometrina za občasno uporabo lastnega avtomobila v službene namene znaša 18 odstotkov cene neosvinčenega motornega bencina – 95 oktanov za prevoženi kilometer. Kilometrina za uporabo lastnega avtomobila za opravljanje dela iz pogodbe o zaposlitvi znaša 30 odstotkov cene neosvinčenega motornega bencina – 95 oktanov za prevoženi kilometer.

Vir:
Uradni list Št. 40 / 30. 5. 2012
A N E K S h Kolektivni pogodbi za dejavnost vzgoje in izobraževanja v Republiki Sloveniji
Realizacija Dogovora o ukrepih na področju plač, povračil in drugih prejemkov v javnem sektorju za uravnoteženje javnih financ za obdobje od 1. junija 2012 do 1. januarja 2014 št. 0100-6/2012/56 z dne 10. 5. 2012.

*Podatki o zneskih so zgolj informativni. Za morebitne napake ne odgovarjamo.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Povračilo stroškov prevoza na službeni poti

Hej!

Mene pa zanima slednje:

Med mojim delovnim časom - med poukom, se vozim iz matične na podružnično enoto vsak dan. Za ta namen uporabljam svoj osebni avto, v eno smer imam 4 km. Kako se mi mora to obračunavati?

Hvala za pomoč,
Nina
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je za leto 2023 izjemoma objavilo sklep za sofinanciranje...
Odgovori
0
Ogledi
210

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu