Pravni nasvet povračilo plače zspjs

Trenutno berete:
Pravni nasvet povračilo plače zspjs

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
17. apr 2015
Prispevki
5
Področje
  1. Višja strokovna šola
Področje: Drugo

Računsko sodišče je pri pregledu poslovanja ugotovilo, da sem bila napačno prevedena v nov plačni sistem. Pregled je opravljalo leta 2010, revizijsko poročilo pa je bilo izdano l. 2014. Ugotovljeno je bilo, da sem bila od l. 2008 uvrščena v prenizek razred, zato moram dobiti izplačano razliko v plači. Ker je RS za izdajo revizijskega poročila potrebovalo 4 leta, me zanima ali za ta čas velja prekinitev zastaralnega roka.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kako deluje sistem pravnih nasvetov?
*opomba: za verodostojnost in pravno podlago odgovora ne odgovarjamo!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Letna posodobitev podatkov o plačah in dodatkih učiteljev in ravnateljev šol v Evropi, Teachers’...
Odgovori
0
Ogledi
788
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je sprejelo spremembe Pravilnika o sofinanciranju...
Odgovori
0
Ogledi
248
  • Članek
Omrežje Eurydice je predobjavilo del poročila Plače učiteljev in ravnateljev v Evropi 2021/22 v...
Odgovori
0
Ogledi
1.126

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu