Poučevanje podjetništva

Trenutno berete:
Poučevanje podjetništva

Pridružen
4. avg 2013
Prispevki
3
Zavod
Gimnazija Novo mesto
Pozdravljeni,

čeprav sem učitelj angleščine, pa je moja prva strast zadnji dve leti poučevanje podjetništva. Kot neekonomist sem postavljen pred velik izziv, saj sem si moral vse znanje in veščine pridobiti skozi študij, prakso in opazovanje. To je tudi razlog, da sem se lotil tistega učiteljskega socialnega omrežja, če se kdo spomni. Podjetništvo imamo (nas je več) na GimNm v obliki krožka, poučujemo pa ga skozi prakso in nevsakdanje vaje.

Zanima me, kakšne so vaše izkušnje s tem. Sami učite podjetništvo ali pa morda poznate koga, ki uči podjetništvo? Imate podjetništvo na vaši šoli? Zadnje leto je kar nekaj organizacij, ki se ukvarja s podjetniškimi krožki. Toda mene zanimajo učitelji, ki se ukvarjajo s tem, ne zunanji sodelavci. Zelo bi rad delil svoje izkušnje in se učil novih stvari in novih prijemov.

Lep pozdrav,
Janez
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Zakaj profesorji, ki so doštudirali matematiko na Pedagoški fakulteti, naj ne bi poučevali na...
Odgovori
0
Ogledi
299
  • Članek
Umanotera vabi na usposabljanje Poučevanje o (pre)hrani v času podnebnih sprememb, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
143
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
316
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
485
  • Članek
V okviru internega projekta Pedagoške fakultete UL so člani katedre za računalništvo v...
Odgovori
0
Ogledi
551

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu