Anketa Poučevanje nadarjenih učencev pri pouku naravoslovja, biologije in kemije v osnovni šoli

Trenutno berete:
Anketa Poučevanje nadarjenih učencev pri pouku naravoslovja, biologije in kemije v osnovni šoli

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
19. apr 2019
Prispevki
1
Nazadnje uredil moderator:
Pozdravljeni.

Za potrebe magistrskega dela potrebujem informacije o delu učiteljev z nadarjenimi učenci pri predmetih naravoslovja, biologije in kemije v osnovni šoli.
V ta namen sem izdelala anketni vprašalnik, ki se nanaša na poučevanje nadarjenih učencev pri zgoraj navedenih predmetih.
V kolikor ste si pripravljeni vzeti 20 minut časa za izpolnitev ankete ali pa imate znance, prijatelje, ki tovrstne predmete poučujejo, bi vam bila zelo hvaležna, če jim jo posredujete.
Ker gre za precej specifično ciljno skupino, potrebujem pa velik vzorec učiteljev, bi mi bila vsaka izpolnjena anketa v veliko pomoč.

Anketni vprašalnik se nahaja na naslednji povezavi: Poučevanje nadarjenih učencev pri pouku naravoslovja, biologije in kemije v osnovni šoli - EnKlikAnketa - 1KA spletne ankete
V primeru morebitnih nejasnosti v zvezi z reševanjem, sem vam na voljo preko osebnega sporočila na forumu.

Hvala za pomoč in lepe praznike želim,
Tjaša B.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Vprašanje
Zakaj profesorji, ki so doštudirali matematiko na Pedagoški fakulteti, naj ne bi poučevali na...
Odgovori
0
Ogledi
298
  • Članek
Umanotera vabi na usposabljanje Poučevanje o (pre)hrani v času podnebnih sprememb, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
143
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
316
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
482
  • Članek
V okviru internega projekta Pedagoške fakultete UL so člani katedre za računalništvo v...
Odgovori
0
Ogledi
550
  • Članek
V zbirki Ugotovitve poročila Eurydice je objavljen prevod glavnih ugotovitev poročila Eurydice...
Odgovori
0
Ogledi
259
  • Članek
Evropska komisija je 18. 7. 2023 vzpostavila platformo za izkoriščanje potenciala nadarjenih...
Odgovori
0
Ogledi
229

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu