Poučevanje na gimnaziji

Trenutno berete:
Poučevanje na gimnaziji

Pridružen
1. maj 2017
Prispevki
5
Naziv
učitelj
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni!
Septembra sem začela s poučevanjem slovenščine na gimnaziji. Me samo zanima, kako se ostali pripravljate na pouk - imate še kakšno gradivo, pišete učne priprave dejansko za vsako uro? Če bi bil kdorkoli pripravljen deliti dodatno gradivo (učne liste, priprave), se zelo priporočam.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Zakaj profesorji, ki so doštudirali matematiko na Pedagoški fakulteti, naj ne bi poučevali na...
Odgovori
0
Ogledi
298
  • Članek
Umanotera vabi na usposabljanje Poučevanje o (pre)hrani v času podnebnih sprememb, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
143
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
316
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
482
  • Članek
V okviru internega projekta Pedagoške fakultete UL so člani katedre za računalništvo v...
Odgovori
0
Ogledi
549
  • Članek
V zbirki Ugotovitve poročila Eurydice je objavljen prevod glavnih ugotovitev poročila Eurydice...
Odgovori
0
Ogledi
259
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in...
Odgovori
0
Ogledi
433

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu