Poučevanje angleščine brez ustrezne izobrazbe

Trenutno berete:
Poučevanje angleščine brez ustrezne izobrazbe

Pridružen
24. okt 2015
Prispevki
8
Naziv
profesor razrednega pouka
Zavod
/
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni,

Sem študentka razrednega pouka (magisterij) z modulom za poučevanje angleščine. Leta 2015 sem diplomirala. Tekom dodiplomskega študija sem opravljala izpite za poučevanje angleščine, vendar ta naziv dobim šele, ko magistriram. Ponudila se mi je priložnost za nadomeščanje porodniške. Ali me na šoli lahko zaposlijo samo za poučevanje angleščine, čeprav še nimam ustrezne izobrazbe?

Lep pozdrav
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hvala za odgovor.
Zanima me še, če mogoče veste ali je razpis za nadomeščanje porodniške obvezen?

Lep pozdrav
 
Hvala lepa za odgovore,
Lep pozdrav
 
Pozdravljeni,

Sem študentka razrednega pouka (magisterij) z modulom za poučevanje angleščine. Leta 2015 sem diplomirala. Tekom dodiplomskega študija sem opravljala izpite za poučevanje angleščine, vendar ta naziv dobim šele, ko magistriram. Ponudila se mi je priložnost za nadomeščanje porodniške. Ali me na šoli lahko zaposlijo samo za poučevanje angleščine, čeprav še nimam ustrezne izobrazbe?

Lep pozdrav

Zanimivo, kako se nekaterim kar "ponudi priložnost" in to brez končanega magisterija samo s 1. stopnjo, ki sploh ne omogoča vstopa v šolo. Toda če imaš lepe odnose s "spretnim" ravnateljem, je vse možno, kajne? Prav žalostno, kako potekajo stvari. Ni čudno, da nas je toliko na Zavodu in čakamo že eno leto na pripravništva, medtem ko drugi brez magisterija nadomeščajo ...

Oprosti(te), preprosto ne morem biti tiho. Se pa opravičujem, če se bo kdo zaradi moje objave čutil užaljeno.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Zakaj profesorji, ki so doštudirali matematiko na Pedagoški fakulteti, naj ne bi poučevali na...
Odgovori
0
Ogledi
299
  • Članek
Umanotera vabi na usposabljanje Poučevanje o (pre)hrani v času podnebnih sprememb, ki bo...
Odgovori
0
Ogledi
143
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
316
  • Članek
Izšla je zadnja izdaja redne publikacije Pedagoškega inštituta, ki predstavlja spremljevalno...
Odgovori
0
Ogledi
486
  • Članek
V okviru internega projekta Pedagoške fakultete UL so člani katedre za računalništvo v...
Odgovori
0
Ogledi
552
  • Članek
Na srednjih šolah in drugih izobraževalnih organizacijah se s pisnim izpitom iz angleščine...
Odgovori
0
Ogledi
168
  • Članek
Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti je na podlagi Zakona o...
Odgovori
0
Ogledi
95

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu