Potrdilo o opravljenih urah

Trenutno berete:
Potrdilo o opravljenih urah

Pridružen
31. jan 2017
Prispevki
5
Področje
  1. Osnovna šola
Pozdravljeni!

Zanima me, ali je pri prijavi na strokovni izpit dovolj potrdilo šole o opravljenih urah vzgojno-izobraževalnega dela ali je potrebno priložiti tudi kopijo pogodbe o zaposlitvi?

Hvala za odgovor!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem samo priložila potrdilo, ki sta ga izdali šoli, z žigom in podpisom ravnatelja in je bilo dovolj.

Lp
 
Potrdilo sta napisali tajnici po navodilu ravnateljev, ni nekega obrazca, temveč po nekem klasičnem principu uradnega potrdila:
Potrdilo
Ta in ta je na tej šoli v času opravila toliko in toliko ur, potrdilo se izdaja za potrebe prijave na strokovni izpit.
Kraj in datum, podpis ravnatelja in žig šole. Potrdili sem priložila izpolnjenemu obrazcu za prijavo, nastopom in poročilu mentorja.
 
Potrdilo sta napisali tajnici po navodilu ravnateljev, ni nekega obrazca, temveč po nekem klasičnem principu uradnega potrdila:
Potrdilo
Ta in ta je na tej šoli v času opravila toliko in toliko ur, potrdilo se izdaja za potrebe prijave na strokovni izpit.
Kraj in datum, podpis ravnatelja in žig šole. Potrdili sem priložila izpolnjenemu obrazcu za prijavo, nastopom in poročilu mentorja.
Pozdravljeni
Nekaj me zanima. Glede ur ki jih opravis. Torej ne velja samo če pošlješ pogodbo o zaposlitvi ampak še moraš met zrven prav potrdilo o opravljenih urah?
 
Ni potrebno, saj je iz pogodbe razvidno, da si bil dovolj dolgo zaposlen (da imaš dovolj ur). :)
Či sem poslala pogodbo o zaposlitvi pa ni blo vredu. Pač poslala sem samo prvo stran kdaj sem zacela, zadnjo stran ko so žigi pa podpisi in potem še odpoved kdaj sem nehala. Mislite da to ni dovolj, da moram celo pogodbo?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu