Eurydice Slovenija Poslanica ministrice ob začetku novega študijskega leta

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Poslanica ministrice ob začetku novega študijskega leta

Dragi študentke in študenti,

smo na pragu novega študijskega leta. Ko se sama spominjam svojih študijskih let, predvsem kot brucka, mi ti prijetni spomini vedno prikličejo nasmeh na obraz. Ko sem kot najstnica vkorakala v prostore fakultete, je v meni kar vrelo od radovednosti, želje po znanju, vedenju in občutka odraslosti.

Študentska leta pa so poleg osvojenih znanj, ki so pomembno zaznamovala mojo pot, pomenila tudi priložnost spoznavanja drugih, sklepanja novih prijateljstev. Lepo mi je, kajti ta prijateljstva so še vedno z mano.


Posebno dobrodošlico izrekam bruckam in brucem. Naj izbrani študij vsakomur od vas izpolni vaša pričakovanja, vas popelje bliže zastavljenim ciljem. Zato vam želim, da se čim prej navadite na novo okolje, na nov način dela, uspešno študirate in doštudirate, ob tem pa seveda ne pozabite tudi na to, da ima mladost veliko priložnosti za zabavna doživetja.

Spoštovani vsi zaposleni v visokem šolstvu, dragi kolegice in kolegi,

zahvaljujem se vam za ves trud, ki ga vložite v delo z mladimi - raziskovalno, pedagoško, in seveda z navdihom mladosti zmoremo skupaj. Zato tudi vrsta uspehov naših mladih, tako doma kot v tujini, odmevajo, močno.

Zato hvala, da ste skupaj z njimi in da skupaj z njimi premikamo naprej.

Naj bo novo študijsko leto uspešno za vse.

dr. Maja Makovec Brenčič

MINISTRICA

Vir: MIZŠ, 30. 9. 2016

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, www.eurydice.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletni strani Ministrstva za vzgojo in izobraževanje so objavili poslanico ministra dr...
Odgovori
0
Ogledi
485
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je z dne 22. 6. 2023 objavljen Nagovor...
Odgovori
0
Ogledi
197
  • Članek
Na spletni strani Ministrstva za kulturo so objavili video nagovor ministrice dr. Aste Vrečko ob...
Odgovori
0
Ogledi
106
  • Članek
Novinarska konferenca ob začetku projekta za digitalno izobraževanje zaposlenih v...
Odgovori
0
Ogledi
443

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu