Poslana prijava. Kdaj bo datum?

Trenutno berete:
Poslana prijava. Kdaj bo datum?

Pridružen
13. jun 2012
Prispevki
4
živjooo :)
jast sem se kar malo uštulla v to temo...mamreč zanima me kdaj dobiš datum ko pošlrjš uso pairjado v lj.
jast sem že vse poslala v lj in zdaj čakam..bom dobila prej še kakšno obvestilo da je bila prijava uspešna ali samo čakam na tisti datum??...

hvalaaa pa lp :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Poslana prijava. Kdaj bo datum?

Hej!

Sama sem dokumentacijo poslala 11.5., potrdilo, da je prijava ok sm dobila po točno dveh tednih. Datum izpita pa imam 4.7. (kar pomeni, da imam te dni zelo vroče, dobesedno in v prenesenem pomenu, hehe :) )
 
Odg: Poslana prijava. Kdaj bo datum?

nikje sem zasledila , da kdor pošlje do 22. 5 bo še navrsti med poletjem ostali pa bodo potemnikje septembra...je to res???

mateja uso srečo ti želi pa da ti nebo prevroče :)
 
V zakoniku piše, da ti morajo poslati v roku 90 dni. Vendar pa je praksa pokazala, da je običajno dober mesec za vse skupaj. Tisti, ki pošlje 22. 5, še pride v terminu do 15. julija noter ... (no, vsaj moral bi).

Jaz sem jo tudi poslala v prvem tednu maja, prejela, okrog 12. maja, da je neustrezna. Sem popravla zahtevano in vse skupaj kar hitro dobila, saj sem imela včeraj, 23. junija 2014, ustni zagovor.
 
Odg: Poslana prijava. Kdaj bo datum?

nikje sem zasledila , da kdor pošlje do 22. 5 bo še navrsti med poletjem ostali pa bodo potemnikje septembra...je to res???

mateja uso srečo ti želi pa da ti nebo prevroče :)

Jaz sem poslala prijavo 13. 6. in bom na vrsti 14. 7. Poglej datume pri strokovnih izpitih, kjer je datum prijave in datum izpita, potem morda lahko "razbereš" časovni okvir.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Učitelji in vzgojitelji, ki vas zanima mednarodno povezovanje na daljavo z eTwinningom, vabljeni...
Odgovori
0
Ogledi
441
  • Članek
Na Arnesu vam z uporabo AAI-računa omogočajo dostop do različnih spletnih storitev v slovenskem...
Odgovori
0
Ogledi
201
  • Članek
Prijavo za nacionalni znak kakovosti lahko oddate za eTwinning projekt, ki: je evropski...
Odgovori
0
Ogledi
501
  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje se je odvila javna razprava o predmetniku osnovne...
Odgovori
0
Ogledi
294
Živijo, odhajam iz šole. S 1. septembrom začnem delati drugje. Zanima me, kdaj naj to povem...
Odgovori
1
Ogledi
1.754
  • Članek
Vlada je objavila šolski koledar za šolsko leto 2023/2024. Pouk se bo začel v petek, 1...
Odgovori
0
Ogledi
275

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu