Pošiljanje dokumentacije - vprašanja

Trenutno berete:
Pošiljanje dokumentacije - vprašanja

Pridružen
24. avg 2013
Prispevki
238
Področje
  1. Gimnazija
Pozdravljeni.

Imam nekaj vprašanj, na katera nujno potrebujem odgovor.

Je določeno kaj je potrebno napisati na ovojnico, ko se prijavljamo na strokovni izpit?
Glede učnih priprav me zanima naslednje:
Priprave sem dala lektorirati. Kljub temu me skrbi, ker ni razvidne razlike med vezajem in pomišljajem v pripravi. Mi lahko kdo pomaga in pove kako v wordu narediti vezaj in kako pomišljaj? Ok. Vezaj gre, ampak daljšega (pomišljaja) ne znam narediti.
Hvala že vnaprej.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Je določeno kaj je potrebno napisati na ovojnico, ko se prijavljamo na strokovni izpit?
Vzeto iz spletne strani MIZŠ:

Kandidat pošlje prijavo k strokovnemu izpitu z vsemi ustreznimi dokazili o izpolnjevanju pogojev za pristop k strokovnemu izpitu na naslov:

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
Služba za razvoj kadrov v šolstvu
»Prijava na strokovni izpit«
Masarykova c. 16
1000 Ljubljana



Mi lahko kdo pomaga in pove kako v wordu narediti vezaj in kako pomišljaj?
Poskusite tako:

test - test

Med besedama vstavite presledek. Ko boste naredili presledek za zadnjo besedo, se bi moral prikazati daljši pomišljaj.
 
Hvala!!!

Še eno vprašanje: v pripravi imam v zadnjem stolpcu (kjer so zapisane metode in oblike dela) namesto pomišljaja uporabljeno "pikico" za naštevanje metod. Bi glede tega bilo lahko kaj narobe? Ali bi bilo boljše, da spremenim? Na to me lektor ni opozoril.
 
Ja, seveda, načeloma bi lahko bilo karkoli. :)
Hvala za pomoč.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.948
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
716
Izpit opravljala danes za šolsko svetovalno delavko (osnovna šola) Predsednik-izpraševalec za...
Odgovori
1
Ogledi
2.935
  • Članek
Namen spletnega dogodka v okviru razprave o nadaljnjem razvoju avtorskopravne zakonodaje, je...
Odgovori
0
Ogledi
305
Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.522
  • Članek
S šolskim letom 2023/24 je bila storitev Arnes Učilnice nadgrajena. Objavljen je posnetek...
Odgovori
0
Ogledi
505
1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.557

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu