Popolna prijava

Trenutno berete:
Popolna prijava

Pridružen
22. jan 2011
Prispevki
17
Zanima me, ali je za popolno prijavo potrebno oddati tudi pogodbo o opravljanju pripravništva??

Hvala!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: POPOLNA PRIJAVA

Hay,

jaz sem jo oddala, prav tako pa tudi kasnejšo pogodbo o zaposlitvi. Če sem prav razumela moraš oddati vse, s čimer dokazuješ, da si nekje bil zaposlen oz. opravljal pripravništvo.

LP. :)
 
Odg: POPOLNA PRIJAVA

Jaz sem oddala le kopijo delavske knjižice, kot dokazilo o tistih 6 mesecih, ki jih moraš dokazat.
 
Odg: POPOLNA PRIJAVA

No, da povem: oddala sem: prijavnico, poročilo mentorja, list, kjer so napisani nastopi, list-skrajšanje pripravništva, kopijo diplome, 5 priprav, pogodbo o zaposlitvi (vmes sem bila tudi nekaj časa zaposlena) in nič drugega.
Odgovor, da je prijava uspela sem dobila v devetih dneh.
Upam, da bo komu v pomoč! :)
 
Odg: POPOLNA PRIJAVA

kdaj pa so dobili tvojo prijavo? in že kej veš kdaj imaš datum zagovora?
 
Odg: POPOLNA PRIJAVA

Oddala sem 8.5. , odgovorili so v 9tih dneh da je prijava ok...zdaj čakam na datum.
 
Odg: POPOLNA PRIJAVA

ekola tudi js sm dobila ravno danes zjutraj 24.5.2012, da imam popolno prijavo. poslala pa sem 17.5., zdj pa čakam na datum :) lp
 
Odg: POPOLNA PRIJAVA

Še ena s popolno prijavo :) Dokumentacijo sem poslala 11.5., danes dobila potrjeno,da je vse ok, zdaj pa čakam samo še datum.
 
Odg: POPOLNA PRIJAVA

Pozdravljeni!
Z opravljanjem volonterskega pripravništva (na gimnaziji) sem začela sredi septembra 2012. Zanima me, če se lahko na strokovni izpit prijavim takoj po pretečenih 6 mesecih (to bi bilo sredi marca 2013-do takrat bom imela opravljene obvezne nastope), tudi če mi na pogodbi piše, da bom na šoli do 30.6.2013. Je potrebno pred prijavo pripravništvo (predčasno) zaključiti ali lahko na šoli ostanem do junija (pripravništva ne bi predčasno prekinila, ker bi rada pridobila čim več izkušenj; pa tudi redne službe pred septembrom verjetno ne bom dobila). Najlepše hvala za odgovor!
P.S.: Upam, da sem izbrala pravilno temo.
 
Odg: Popolna prijava

Ob prijavi na strokovni izpit morate predložiti vsa potrebna dokazila, torej v vašem primeru tudi dokazilo o opravljenem pripravništvu.

Morda pa vseeno kontaktirate osebo na MIZKŠ za strokovni izpit:

Kristina Kaučič

tel.: (01) 400 54 62

e-pošta: kadrisolstvo.mss(at)gov.si
 
Odg: Popolna prijava

Pozdravljeni.

Ali boste po opravljenem pripravništvu še lahko na šoli ali oziroma za koliko časa, vprašajte ravnatelja, ki je odgovoren za delitev dela in nalog strokovnim in ostalim delavcem.
Bojim se, da po opravljenem pripravništvu izgubite status in da ne boste več mogli biti na šoli pod pogoji, ki ste jih podpisali v svoji pogodbi.
 
Odg: Popolna prijava

živjo, zanima me ali je treba h pripravam dodati izročke, kopijo gradiva, ki si jih uporabil pri urah na nastopih? Hvala!
 
Odg: Popolna prijava

Pozdravljeni!
Objavljam odgovor gospe Jenko glede prijave na strokovni izpit (volontersko pripravništvo).
--------
Spoštovani!

K opravljanju strokovnega izpita se lahko najprej prijavite po šestih mesecih opravljanja vzgojno-izobraževalnega dela v šoli in opravljenih petih praktičnih nastopih, ki jih ocenita mentor in ravnatelj.
Prijava k opravljanju strokovnega izpita ali uspešno opravljen strokovni izpit ne prekineta pogodbe o opravljanju volonterskega pripravništva. Pogodba se izteče z dnem, določenim v pogodbi.
-------
Upam, da bo odgovor koristil še komu na forumu.
 
Odg: Popolna prijava

Meni so sporočili, da oddam samo priprave (brez pripomočkov, učnih listov,...)

Spoštovani!

Pri prijavi k strokovnemu izpitu priložite le učne priprave.

Z lepimi pozdravi,
Valerija Jenko
 
Odg: Popolna prijava

Živjo,

mene pa v zvezi s prijavo na strokovni zanima nekaj stvari, ker berem/slišim zelo različne informacije.
1. Je treba k prijavi priložiti poleg priprav (imam že vključene učne liste itd.) tudi PPTpredstavitve? Ste imeli tisti, ki ste se uspešno prijavili, pod vsemi slikami tudi navedene vire (tako v PPT kot na učnih listih)?
2. Ste poleg prijave priložili tudi dnevnik prirpavništva?
2. Se pravi: prijava, 5 prirpav, kopija pogodbe o pripr., list o skrajšanju pripr., ocena nastopov, poročilo mentorja? Je to vse?

Hvala lepa.
 
Odg: Popolna prijava

Kolikor jaz vem, moraš vire povsod pisat, če nekaj ni tvoje...
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Učitelji in vzgojitelji, ki vas zanima mednarodno povezovanje na daljavo z eTwinningom, vabljeni...
Odgovori
0
Ogledi
441
  • Članek
Na Arnesu vam z uporabo AAI-računa omogočajo dostop do različnih spletnih storitev v slovenskem...
Odgovori
0
Ogledi
199
  • Članek
Prijavo za nacionalni znak kakovosti lahko oddate za eTwinning projekt, ki: je evropski...
Odgovori
0
Ogledi
500

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu