Popolna prijava

Trenutno berete:
Popolna prijava

Živjo,

mene pa zanima kaj napišeš na prijavi pri nazivu mentorja ...ko označiš, da je pač mentor in zraven piše mentor, od............ A to je mišljeno od kdaj je mentor, torej časovno?

Kot drugo pa delavne izkušnje ...podjetje ali zavod izven vzgoje in izobraževanja...to napišeš pač kje si bil do sedaj že zaposlen, torej vse kar je izven vzgoje in izobraževanja?

AJa pa ko piše navedba srednje šole...matura itd. Sama imam splošno maturo in poklicno. Katero napišeš? Ali je vseeno?

Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni. Mene pa zanima, če je kdo za strokovni izpit uveljavljal 80 ur iz neformalnega izobraževanja? Kako mora izgledati poročilo? Hvala vse za odgovore. Lp
 
Pozdravljeni.

Po izobrazbi sem mag. prof. razrednega pouka, narejen pa imam tudi poklicni tečaj za vzgojitelja predšolskih otrok. Za pristop k strokovnemu izpitu sem v vrtcu opravila potrebne delovne izkušnje in pet praktičnih nastopov.
Zanima me, katero katero izobrazbo sedaj navedem v sami prijavi k strokovnemu izpitu in katera dokazila o izobrazbi pošljem? Navedem in pošljem dokazila tako o izobrazbi iz razrednega pouka kot tudi iz predšolske?

3. Izobrazba:
srednja šola (zaključni izpit/matura):.................................…………………………………………………………………...
(številka, datum in izdajatelj listine)
visokošolski zavod (diploma):…………………......................................…………………………………………………….
(številka, datum diplomiranja in izdajatelj listine)
strokovni naslov:…………………………………..………………..…..………………………………................................
pedagoško-andragoška oz. specialno-pedagoška izobrazba:.......................……………………………………………...
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Učitelji in vzgojitelji, ki vas zanima mednarodno povezovanje na daljavo z eTwinningom, vabljeni...
Odgovori
0
Ogledi
441
  • Članek
Na Arnesu vam z uporabo AAI-računa omogočajo dostop do različnih spletnih storitev v slovenskem...
Odgovori
0
Ogledi
201
  • Članek
Prijavo za nacionalni znak kakovosti lahko oddate za eTwinning projekt, ki: je evropski...
Odgovori
0
Ogledi
501

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu