Popolna prijava

Trenutno berete:
Popolna prijava

Spet jaz in spet eno vprašanje. Šele zdaj sem videla obrazec, ki naj bi ga izpolnil mentor kot poročilo. Sama sem nastope opravila v okviru zaposlitve in sem pač poslala skupaj s prijavo na strokovni izpit poročilo mentorja, ki ga je sam napisal in ne po tem obrazcu. Mislite, da mi bodo upoštevali tudi tisto poročilo ali bom dobila odgovor, da je potrebno poročilo po tem obrazcu? Je imel že kdo tak problem? Prijavo sem poslala v četrtek.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Spet jaz in spet eno vprašanje. Šele zdaj sem videla obrazec, ki naj bi ga izpolnil mentor kot poročilo. Sama sem nastope opravila v okviru zaposlitve in sem pač poslala skupaj s prijavo na strokovni izpit poročilo mentorja, ki ga je sam napisal in ne po tem obrazcu. Mislite, da mi bodo upoštevali tudi tisto poročilo ali bom dobila odgovor, da je potrebno poročilo po tem obrazcu? Je imel že kdo tak problem? Prijavo sem poslala v četrtek.

Moja mentorica je tudi sama napisala porocilo in je bilo vse vredu. Brez skrbi.
Lp
 
Ali je morda kdo v zadnjih dneh oddal prijavo in prejel odgovor? Jaz sem jo oddala 28.11. in še vedno čakam na pošto o popolnosti prijave. Ponavadi traja en teden, da pošljejo ali kako že?
 
Živjo.
Jaz sem poslala prijavo 27.11. in sem v torek dobila pošto o nepopolnosti prijave (star obrazec ocen nastopov).
Upam, da si že prejela odgovor. Poročaj, ko dobiš datum zagovora. Da približno vemo, kdaj pričakovati :)

Lp
 
Ne, jaz še vedno čakam na odgovor.:( Bom počakala do konca tedna, sicer preverim pri ministrstvu. Bom javila datum... upam, da se ne bo preveč zavleklo.;)
 
Jaz sem poslala 5. decembra in se tudi nic, sem klicala in je rekla, da je vloga se v obdelavi in da ce je vse v redu, bom na vrsti januarja 2015. Res se zdaj nekaj dolgo caka!
 
Mogoce kdo ve, kako je s tem, je res, da se zagovori v januarju zacnejo komaj po 15? Ve kdo kaj vec o tem?
 
Zdravo!

Oglašam se z novimi informacijami za vse, ki boste v podobnem položaju!
1. Javna dela se upoštevajo kot ustrezna delovna doba pri prijavi k strokovnemu izpitu.
2. Prav tako se upošteva poročilo mentorja, ki ni napisano po predpisanem obrazcu.
3. Za blok uro sta potrebni dve pripravi, tudi, če je ista tematika.

Tako, da je z mojo prijavo vse ok, zdaj samo še čakam na datum, sledi pa veselo učenje :)

Lep pozdrav vsem!
 
Zdravo!

Oglašam se z novimi informacijami za vse, ki boste v podobnem položaju!
1. Javna dela se upoštevajo kot ustrezna delovna doba pri prijavi k strokovnemu izpitu.
2. Prav tako se upošteva poročilo mentorja, ki ni napisano po predpisanem obrazcu.
3. Za blok uro sta potrebni dve pripravi, tudi, če je ista tematika.

Tako, da je z mojo prijavo vse ok, zdaj samo še čakam na datum, sledi pa veselo učenje :)

Lep pozdrav vsem!

Jaz sem oddala 2 pripravi za 2 blok uri (in ne 4-ih). V obeh primerih se je snov 1. ure nadaljevala v drugo uro...Pa je bilo vse OK.
 
Zdaj pa res ne vem, jaz pa sem klicala tja in mi je gospa Kaucic povedala, da potrebujem za vsako uro svojo pripravo.
 
Ne vem no, ampak pri nekaterih predmetih pa ni ravno logičnično, da za blok uro napišeš 2 pripravi.

konkreten primer: likovna vzgoja. Že na faksu so nas učili, da pišemo eno pripravo za obe uri. Pa meni se to tudi najbolj logično zdi, saj učenci cilje, ki si si jih zadal, dosežejo po končani drugi uri...

Ne rečem, če imaš blok uro npr. slovenščine in npr. prvo uro obravnavaš neko besedilo, v drugi pa poustvarjaš...
 
Tudi jaz sem imela nepopolno prijavo, ker sem imela 1 pripravo za blok uro. Imela pa sem praktični pouk pri gospodinjstvu (kar tudi ne moreš izpeljat v 1 šolski uri).
 
Hej,

bo držalo tudi za uro športne vzgoje...napišeš 2 pripravi za 45 minut, spelješ vse v blok uri.
 
Glede blok ur me zanima, če morata biti 2 pripravi zgolj v primeru, da želiš uveljavljati obe uri (torej dva nastopa od petih)?
Tudi jaz sem imela blok uro, ampak so mi na šoli šteli to kot en nastop in tako bom napisala tudi v tisti obrazec. Seveda imam tudi pripravo le eno.
Kaj mislite?
 
Hvala!

Imam pa še eno vprašanje. Se k pripravi doda tudi učni list ali ne? Vem, da sem o tem na forumu že brala, a zdaj teme ne najdem.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Učitelji in vzgojitelji, ki vas zanima mednarodno povezovanje na daljavo z eTwinningom, vabljeni...
Odgovori
0
Ogledi
441
  • Članek
Na Arnesu vam z uporabo AAI-računa omogočajo dostop do različnih spletnih storitev v slovenskem...
Odgovori
0
Ogledi
199
  • Članek
Prijavo za nacionalni znak kakovosti lahko oddate za eTwinning projekt, ki: je evropski...
Odgovori
0
Ogledi
500

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu