Popolna prijava

Trenutno berete:
Popolna prijava

Kako je s temi pp predstavitvami, jih moramo oddati zraven priprav? Moramo kje zapisati, da je to priloga?
Odgovor na to vprašanje je že objavljen tukaj (s strani MIZŠ): http://forum.mladiucitelj.si/teme/popolna-prijava.1210/#post-7425

Pa še nekaj, na listu, ki ga izpolni mentor, moraš napisati tudi datum prijave pripravnika na strokovni izpit. Je to tisti datum, ko pošlješ vso dokumentacijo?
Najbolje bo tako.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zanima me, ali se je kdo prijavil na strokovni izpit v preteklem mesecu, da lahko pove, koliko časa je poteklo od poslane prijave do datuma zagovora?Hvala.
 
Zanima me, ali se je kdo prijavil na strokovni izpit v preteklem mesecu, da lahko pove, koliko časa je poteklo od poslane prijave do datuma zagovora?Hvala.
Pozdravljena, od prijave do datuma zagovora je pri meni preteklo malo več kot 4 tedne.

Prijavo sem poslala 3.3. in dobila datum zagovora 9.4. LP
 
V oceni praktičnih nastopov moram navesti strokovni naslov. Ali je to mišljeno strokovni naziv?
 
Jaz sem poslala prijavo za strokovnega 17.3 in imam zagovor 17.4. Tako, da je preteklo točno 1 mesec, s tem, da sem še jaz pošiljala naknadno en papir ker vloga ni bila popolna. Mimogrede...A še ima kdo 17.4. ob 15.30h strokovni izpit? lp
 
pozdravljeni,
ali mi lahko kdo pove, kako je z pripravami oz nastopi pred ravnateljem, je res, da morajo biti 3 oz. celo vseh 5 nastopov pred ravnateljem res ZADNJIH?? ker jaz nikjer ne najdem, da bi to bilo napisano.... zdaj pa slišim, tik pred zdajci, ko sem že hotela nesti ovojnico na pošto, da bi moralo res biti tako??? ste vsio tako delali, ker jaz sem te nastope opravljala, ko je pač ravnatelj imel čas.
hvala za kakršno koli informacijo
 
ni treba odgovarjati... sem našla... piše : od tega obvezno zadnjim trem
 
Pri meni je tudi tako. A bi znali zavrniti prijavo, ker pač niso bili ravno zadnji 3 nastopi?
Pa še to: Če sedaj pošljem prijavo, je možno, da sem junija/julija že na vrsti??
 
Glede teh nastopov. Jaz sem začela s pripravništvom 1. 10. 2013 in sem imela nastope pred ravnateljico na sledeče termine: 3. 12. 2013, 25. 2. 2014, 27. 2. 2014, 5. 3. 2014 in 1. 4. 2014. Včeraj sem dobila odobreno prijavo. Priznam, da nisem nikjer zasledila, v katerem času naj bi ravnateljica prišla na hospitacijo in sem jih tako izvajala. Šele kasneje sem zasledila debato na tem forumu. Tako, da očitno to ni tako pomembno. Po mojem mnenju je tudi boljše, če te ravnatelj/ica vidi na začetku in spremlja tvoj napredek, saj je to bistvo pripravništva, kajne?
 
Pozdravljeni!

Pripravništvo sem začela s 1.3.2014. Šest mesecev se izteče ravno 1.9 (začetek šolskega leta).
Ali je potrebno čakati do 1.9 ali lahko prijavo na strokovni izpit pošljemo že konec junija?

Hvala za odgovor.
 
Pozdravljeni!

Pripravništvo sem začela s 1.3.2014. Šest mesecev se izteče ravno 1.9 (začetek šolskega leta).
Ali je potrebno čakati do 1.9 ali lahko prijavo na strokovni izpit pošljemo že konec junija?

Hvala za odgovor.
Ko se izteče šest mesecev, imate vse pogoje za prijavo. Torej se prej ne morete prijaviti.
 
Pri izpolnjevanju obrazcev za prijavo na strokovni izpit sem naletela na težavo. Kaj moramo zapisati v tabeli pod PROGRAM v obrazcu, kjer so ocene praktičnih nastopov?

Hvala za odgovor.
 
Pozdravljeni spet! Zanima me nekaj. Trenutno sem brezposelna, bila sem 1 leto zaposlena v OS in sem opravila tudi 5 nastopov pred ravnateljem in mentorjem. To je bilo opravljeno pred 7 meseci, zdaj sem vse potrebno skupaj s prijavo za strokovnega poslala na ministrstvo. Mislite, da mi bodo nastope in to priznali in bom lahko opravljala strokovni izpit, kljub temu, da se nisem takoj prijavila? Od junija sem namrec brezposelna, nastope pa sem opravljala pred potekom pogodbe! Vse informacije glede tega so zelo dobrodosle. Ima kdo izkusnje s tem?
 
Se pravi pisnemu porocilu mentorja tudi ne? Na prijavnico sem napisala zdajsnji datum, na porocilu mentorja so pa pac drugi. Izpit pa lahko opravljam kljub temu, da sem brezposelna? Upam samo, da mi bodo uposteval ta javna dela! Kaj menite?
 
Upam, da je res vse ok, cakam odgovor z ministrstva, ce je s prijavo vse v redu in takrat bomo lazje dihali :) ker nikoli ne ves, ka jvse znajo spremeniti!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Učitelji in vzgojitelji, ki vas zanima mednarodno povezovanje na daljavo z eTwinningom, vabljeni...
Odgovori
0
Ogledi
440
  • Članek
Na Arnesu vam z uporabo AAI-računa omogočajo dostop do različnih spletnih storitev v slovenskem...
Odgovori
0
Ogledi
199
  • Članek
Prijavo za nacionalni znak kakovosti lahko oddate za eTwinning projekt, ki: je evropski...
Odgovori
0
Ogledi
500

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu