Ponovno opravljanje strokovnega izpita

Trenutno berete:
Ponovno opravljanje strokovnega izpita

Jaz sem popolnoma napačno razumela napisano, in sicer da se lahko prijavim šele od tega datuma naprej ko sem nazadnje delala izpit in sem to opazila en dan pred iztekom 2 mesecev in hitro poslala. a mislite da bo šlo skozi? Prvič sem opravljala 7.12.. ponovno prijavo pa sem poslala 6.2. torej en dan pred iztekom dveh mesecev. Klicala sem tudi gospo, ki se ukvarja s tem področjem, ampak je na žalost nisem dobila.. upam, da jo jutri... Čisto me je vrglo iz tira
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem strokovni izpit opravila v drugo. Nisem imela enakih vprašanj, je pa bilo zelo hitro. Me niso nič namučili. Najhuje je seveda čakanje na hodniku.

Vso srečo vsem! :sun:
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
505
  • Članek
Na spletni strani Državnega izpitnega centra je bilo dne 10. 11. 2023 objavljeno Povabilo k...
Odgovori
0
Ogledi
228
  • Članek
Na spletni strani Državnega izpitnega centra je bilo dne 25. 10. objavljeno Povabilo k...
Odgovori
0
Ogledi
181
Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
179
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
397
  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
36
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
24

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu