Pomoč-ure-laborant

Trenutno berete:
Pomoč-ure-laborant

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
4. sep 2019
Prispevki
2
Lep pozdrav!

Dobila sem delo kot laborant, ampak zal ne razumem razlage ur.
Torej, zaposlitev je za 18,5 ur na teden (vem, da je polna obveznost delovnega casa za laboranta 30 ur na teden). Imam 62,2% delovno obveznost. Laborant je 22. placilni razred.
Ravnateljica mi je rekla, da je to 24,5 delovnih ur na teden.
Sedaj pa mi ni jasno-kaj so to delovne ure? V cem so drugacne od teh 18,5?
In pa - ce je neto placa za 22. placilni razred 706 evrov, koliko dobim potem jaz? 62% od teh 706 evrov ali ne? Ali je neto placa 706 evrov samo, ce delas 40 ur na teden?

Hvala vam !
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tema je že odprta tukaj:

 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
V Kazinski dvorani SNG Maribor so podelili naziv DigiVzornik.si 2023 desetim ustanovam za...
Odgovori
0
Ogledi
118
  • Članek
Točno mesec dni po odprtju prvih 62 Digi info točk Ministrstvo za digitalno preobrazbo odpira...
Odgovori
0
Ogledi
251
  • Članek
Vsi, ki bi želeli pomagati prizadetim v poplavah, lahko odslej pomoč ponudijo s posebno...
Odgovori
0
Ogledi
467
  • Članek
Bolj kot »prave besede« je pomembno, da smo na voljo drug za drugega in si nudimo psihološko...
Odgovori
0
Ogledi
256
  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje zbirajo informacije o škodi, ki je kot posledica...
Odgovori
0
Ogledi
398
  • Članek
Safe.si povzema članek s spletne strani Mashable, ki je bil objavljen 13. 5. 2023: “Morda se ti...
Odgovori
0
Ogledi
439
Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.107

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu