Pomoč pri vprašanjih

Trenutno berete:
Pomoč pri vprašanjih

Jaa, saj, samo potem pa zasledim to in ono in me je čisto zmedlo :LOL:. Imam veljaven zakon, boljše nehat gledat še druga gradiva itd., ker res samo zmedejo po nepotrebnem, pa tudi natančna niso, sem opazila. Hvala
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni. Nekoliko sem zmedena glede neobveznih izbirnih predmotov? Torej v prvem razredu se 1 tj kot neobezni izbirni predmet ne izvaja? Kateri predmeti pa se torej izvajajo od 4 do 9 razreda? In ali mi lahko nekdo pove je šola v naravi del razširjenega ali obveznega programa? Hvala in lep pozdrav
 
Pozdravljeni. Sicer je že nekdo postavil to vprašanje, vendar ni bilo odgovora. Zanima me, kako odgovoriti na vprašanje, ki se nanaša na novelo zakona v OŠ. Od kje naprej (od katerega leta?) je treba govoriti o spremembah oz. kje lahko te informacije sploh najdem? :(

Zelo bi bila vesela vaše pomoči. Hvala!
 
Pozdravljeni. Tudi jaz bi bila zelo vesela tega odgovora. Imam v tem tednu strokovni izpit in se na to vprašanje nisem osredotočala. Lep pozdrav
 
Živjo!

Pri učenju zakonodaje za osnovno šolo sem naletela na vprašanje Programi po vertikali. Mogoče kdo ve, kaj je mišljeno s tem? In še, kolikšna je delovna in učna obveznost svetovalnega delavca - ali gre pri tem za 40 ur in 22 ur kot je učna obveznost za učitelje?

Hvala za pomoč :)
 
Zanima me, kaj bi izpostavili pri novostih, ki jih urejajo novele Zakona o osnovni šoli.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Točno mesec dni po odprtju prvih 62 Digi info točk Ministrstvo za digitalno preobrazbo odpira...
Odgovori
0
Ogledi
223
  • Članek
Preverjanje in ocenjevanje znanja predstavljata sklepno fazo zaključene učne enote. V primeru...
Odgovori
0
Ogledi
421
  • Članek
V Kazinski dvorani SNG Maribor so podelili naziv DigiVzornik.si 2023 desetim ustanovam za...
Odgovori
0
Ogledi
101
  • Članek
Vsi, ki bi želeli pomagati prizadetim v poplavah, lahko odslej pomoč ponudijo s posebno...
Odgovori
0
Ogledi
439
  • Članek
Bolj kot »prave besede« je pomembno, da smo na voljo drug za drugega in si nudimo psihološko...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje zbirajo informacije o škodi, ki je kot posledica...
Odgovori
0
Ogledi
363
  • Članek
Safe.si povzema članek s spletne strani Mashable, ki je bil objavljen 13. 5. 2023: “Morda se ti...
Odgovori
0
Ogledi
420

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu