Pomoč pri prijavi na strokovni izpit

Trenutno berete:
Pomoč pri prijavi na strokovni izpit

Pridružen
9. jun 2020
Prispevki
7
Pozdravljeni,

potrebovala bi pomoč pri izpolnjevanju prijavnice za strokovni izpit.
Zaposlena sem bila kot pomočnica. Vzgojiteljica s katero sem delala, ni mogla biti še moja mentorica, zato je bila mentorica v času nastopov pomočnica ravnateljice. Zanima me, ali moram zdaj napisati da je pom. ravnateljice bila moja mentorica ves čas (od začetka do konca pogodbe/zaposlitve) ali samo v času ko sem izvajala nastope (vse sem naredila v enem tednu).
Zanima me tudi, kaj je pedagoško-androloška izobrazba...
Je dovolj če k prijavi priložim samo spričevalo mature + obrazec ocen, mnenje, priprave??

Hvala vsem
Nina
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Glede na zakon je mentor pripravnikom lahko kdor ima naziv mentor vsaj 4 leta, ali ima naziv svetnik ali svetovalec. Morda je smiselno neposredno poklicati na MIZŠ (gospe prijazno povedo vse). Ampak glede na pravilnik osebno sklepam, da tvoja prava mentorica ne more biti mentorica, kar pomeni, da moraš na prijavi prijaviti pomočnico ravnateljice.

Morda se še najprej pozanimaš pri mentorici, še bolje pa ravnatelju/ravnateljici.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Točno mesec dni po odprtju prvih 62 Digi info točk Ministrstvo za digitalno preobrazbo odpira...
Odgovori
0
Ogledi
251
  • Članek
Preverjanje in ocenjevanje znanja predstavljata sklepno fazo zaključene učne enote. V primeru...
Odgovori
0
Ogledi
466
  • Članek
V Kazinski dvorani SNG Maribor so podelili naziv DigiVzornik.si 2023 desetim ustanovam za...
Odgovori
0
Ogledi
118
  • Članek
Vsi, ki bi želeli pomagati prizadetim v poplavah, lahko odslej pomoč ponudijo s posebno...
Odgovori
0
Ogledi
468
  • Članek
Bolj kot »prave besede« je pomembno, da smo na voljo drug za drugega in si nudimo psihološko...
Odgovori
0
Ogledi
256
  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje zbirajo informacije o škodi, ki je kot posledica...
Odgovori
0
Ogledi
398
  • Članek
Safe.si povzema članek s spletne strani Mashable, ki je bil objavljen 13. 5. 2023: “Morda se ti...
Odgovori
0
Ogledi
439

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu