Pomoč na šoli

Trenutno berete:
Pomoč na šoli

Pridružen
9. nov 2012
Prispevki
75
Spoštovani!

Na bližnji OŠ v letošnjem letu niso bili uspešni na razpisu iz naslova javnih del, želeli so nekoga za izvajanje učne pomoči učencem. Imam ustrezno izobrazbo za nudenje tovrstne pomoči, sem brez zaposlitve in imam opravljeno pripravništvo. Zanima me, spoštovani Mladi učitelj, ali bi bilo sprejemljivo, da bi se šla ponudit na šolo za brezplačno prostovoljno nudenje učne pomoči. Bi me lahko (glede na veljavne zakone in pravilnike) sploh sprejeli?

Hvala za odgovor.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Pomoč na šoli

: lepo je prebrati kaj takšnega, čeprav je po svoje žalostno, da vam ne uspe najti zaposlitve, ki bi jo želeli.

Dvomim, da bi vas na šoli vzeli. Vendar vam priporočam, da vseeno poskusite. S tem pokažete dobro voljo, voljo do dela ipd. Morda se vam obrestuje oz. jaz pravim, da se vam bo enkrat sigurno. Vsak ravnatelj ima možnost za določeno mero fleksibilnosti. Poznam primere, kjer so nekateri za šolo počeli marsikaj. Kakorkoli, po mojem mnenju nimate kaj izgubiti.
 
Odg: Pomoč na šoli

Spoštovani!

Hvala za Vaš nasvet in cenjeno mnenje.

Občutek, da oseba s širino mojega znanja, kompetencami, izkušnjami, etično držo in pripravljenostjo za delo tiči doma, je naravnost grozljiv. To je neskončna frustracija, ki hočeš nočeš zbuja občutke brezvrednosti.

Lepo Vas pozdravjam.
 
Odg: Pomoč na šoli

Spoštovani!

So me vzeli in delam - da ne bo pomote - zastonj in na prostovoljni bazi. Kljub temu, da sem po opravljenem volonterskem pripravništvu govorila, da ne bom nikoli več delala zastonj. Saj tudi altruizem nekaj šteje, kajne?

Lepo pozdravljeni.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
V Kazinski dvorani SNG Maribor so podelili naziv DigiVzornik.si 2023 desetim ustanovam za...
Odgovori
0
Ogledi
101
  • Članek
Točno mesec dni po odprtju prvih 62 Digi info točk Ministrstvo za digitalno preobrazbo odpira...
Odgovori
0
Ogledi
222
  • Članek
Vsi, ki bi želeli pomagati prizadetim v poplavah, lahko odslej pomoč ponudijo s posebno...
Odgovori
0
Ogledi
439
  • Članek
Bolj kot »prave besede« je pomembno, da smo na voljo drug za drugega in si nudimo psihološko...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje zbirajo informacije o škodi, ki je kot posledica...
Odgovori
0
Ogledi
362
  • Članek
Safe.si povzema članek s spletne strani Mashable, ki je bil objavljen 13. 5. 2023: “Morda se ti...
Odgovori
0
Ogledi
419
Pozdravljeni, Na zavodu je bilo objavljeno prosto delovno mesto SVETOVALNI DELAVEC IN...
Odgovori
1
Ogledi
1.065

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu