Polovični delovni čas in pripravništvo

Trenutno berete:
Polovični delovni čas in pripravništvo

Pridružen
9. jul 2018
Prispevki
4
Živjo,

Zanima me, če je možno dobiti redno zaposlitev brez strokovnega izpita za polovični delovni čas?

Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo,

jaz imam tako, vendar lahko dobiš le, če se ne javi noben ustreznejši (z izpitom)

lpm
 
Živjo,

jaz imam tako, vendar lahko dobiš le, če se ne javi noben ustreznejši (z izpitom)

lpm

Živjo, Vejica, čestitam ti za dobljeno delo :) Kako dolgo časa si pa iskala delo? Si se prijavila na objavo za prosto delovno mesto ali po kakem drugem postopku?
Sprašujem le zato, da vidim, če je še kaka pot, ki je ne poznam. Hvala
 
Ja, kr na običajen razpis sem poslala, pa je uspelo😍. Sicer sem pošiljala kar kako leto, na vse razpise, ki sem jih zasledila, ampak imam specifično področje ekonomije, pa ni veliko razpisov. Je pa gospa, ki je bila izbrana odpovedala, ker je dobila nekje za nedoločen čas in potem so me smeli vzet.
Veliko sreče ti želim, vsakemu se enkrat nasmehne sreča😉
 
Hvala za odgovor :) Take zgodbe nas zagotovo vse spodbujajo, da bo šlo skozi. No, jaz sem komaj začela pošiljati prijave, tako da bo še trajalo. Upam pa, da bo v nekaj mesecih. Lepo pot ti želim in pridne učence :D
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, Zaposlena sem kot učiteljica v OPB za 80%, tj. 32 ur na teden. To nanese 6,4 ure...
Odgovori
0
Ogledi
715
  • Članek
Dopolnjeni zakon o osnovni šoli (Uradni list RS, št. 87/11 z dne 2. novembra 2011) je...
Odgovori
0
Ogledi
170
  • Članek
Na višješolskih in visokošolskih zavodih se začenja novo študijsko leto. V tem prelomnem...
Odgovori
0
Ogledi
277
Pozdravljeni. Leta 2020 sem dobila pripravništvo v vrtcu, zaključilo se mi je decembra istega...
Odgovori
0
Ogledi
985
  • Vprašanje
Spoštovani. Ali tudi v šolstvu velja zakon, da je lahko delavec največ dve leti zaposlen za...
Odgovori
1
Ogledi
841
  • Članek
Vseslovenska akcija bo potekala 1. oktobra 2023, ko praznujemo mednarodni dan starejših. Slednji...
Odgovori
0
Ogledi
539

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu