Pojdimo svojo pot!

Trenutno berete:
Pojdimo svojo pot!

Nazadnje uredil moderator:
Že v osnovni šoli sem si poskušala predstavljati, kakšno bo moje življenje, ko odrastem. Nisem se toliko ubadala z državo kot tako, saj so se mi zdele stvari samoumevne. Vse je bilo v najlepšem redu. Najprej sem hodila v vrtec, potem v osnovno in srednjo šolo. Spoštovala sem učitelje, profesorje, starše in starejše ljudi. Politiki in diplomati so se mi zdeli kot neka nadnaravna vrsta – uglajeni, vsevedni ... Ljudje, ki imajo vse pod kontrolo in ki skrbijo za nas, državljane. Moje največje skrbi so bile povezane z ocenami in s tem, kako bom kar najbolje izkoristila čas med počitnicami. Tako je bilo tudi v času študija; ambiciozno, vendar brezskrbno sem stopala iz letnika v letnik in načrtovala svojo prihodnost. Vse se je zdelo zelo enostavno, a sledila so leta ...

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Delo, www.delo.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Minister za vzgojo in izobraževanje dr. Darjo Felda je nagovoril navzoče na dogodku o pomenu...
Odgovori
0
Ogledi
433
  • Članek
Pred časom je Evropska komisija potrdila novo strategijo glede Web 4.0 in virtualnih svetov za...
Odgovori
0
Ogledi
307

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu