Pogoji za strokovni izpit

Trenutno berete:
Pogoji za strokovni izpit

Pridružen
10. maj 2018
Prispevki
1
Sem akademski slikar. Imam opravljen pedagoško andragoški izpit. Leta 2000 sem eno leto nadomeščal porodniško na O.Š. kot prof. likovne vzgoje. Dve leti sem bil domski vzgojitelj in eno leto preko javnih del nudil pomoč učencem in Romom. Kaj moram še opraviti, da bi lahko delal strokovni izpit?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Sem akademski slikar. Imam opravljen pedagoško andragoški izpit. Leta 2000 sem eno leto nadomeščal porodniško na O.Š. kot prof. likovne vzgoje. Dve leti sem bil domski vzgojitelj in eno leto preko javnih del nudil pomoč učencem in Romom. Kaj moram še opraviti, da bi lahko delal strokovni izpit?

Opraviti morate še 5 nastopov, na katerih sta prisotna mentor in ravnatelj, ki podata končno oceno ter mentor še mnenje.
Nato k izpolnjeni prijavnici za pristop, predložite priprave na nastope, oceno nastopov, mnenje mentorja, kopije pogodb s katerimi dokazujete izpolnjen fond ur, kopijo diplome... več o tem si lahko preberete na spletni strani ministrstva.
Lp, Marjana
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
350
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
329
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
294
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.615
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu