Področja vprašanj

Trenutno berete:
Področja vprašanj

Pridružen
6. nov 2021
Prispevki
10
Naziv
mag. prof. slov.
Zdravo,
mene pa zanima, ali se velikokrat dogaja, da izpraševalci postavijo vprašanja, ki niso vezana čisto na tvoje delovno področje – da nekdo, ki opravlja delo učitelja matematike v osnovni šoli, dobi vprašanja, ki so vezana recimo na drugega strokovnega delavca v 1. razredu (kako se določi njegov obseg ur npr.), na kakšne normative za oblikovanje učnih skupin pri gospodinjstvu, tehniki, kakšne izobrazbe morajo imeti kuharji, gospodinjci ali kaj podobnega. ☺️
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zivjo. Mene zanima pri Temeljnih mejniki v zgodovini slovenskega jezika, je potrebno znati celo zgodovino slovenščino po obdobjih v podrobnosti za vsako stoletje posebej značilnosti ali kaj te lahko o tem vprašajo? Hvala za odgovor
 
Zivjo. Mene zanima pri Temeljnih mejniki v zgodovini slovenskega jezika, je potrebno znati celo zgodovino slovenščino po obdobjih v podrobnosti za vsako stoletje posebej značilnosti ali kaj te lahko o tem vprašajo? Hvala za odgovor
Mene (sem slovenistka) so zelo podrobno vprašali (tudi stvari, ki jih v teh zapiskih ni 🙈).
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti je v rubriki...
Odgovori
0
Ogledi
74
Živjo! Prosila bi Vas, če bi se mi kdo, ki je imel za izpraševalca: 1.Slovenščina: Polona...
Odgovori
0
Ogledi
248
  • Članek
Znani so izvajalci za sofinanciranje programov usposabljanj otrok in mladih za krepitev...
Odgovori
0
Ogledi
120
  • Članek
Po odličnem odzivu otrok in mladih na prvi krog usposabljanj za krepitev digitalnih kompetenc...
Odgovori
0
Ogledi
323
  • Članek
Na spletni strani Državnega izpitnega centra je bilo dne 10. 11. 2023 objavljeno Povabilo k...
Odgovori
0
Ogledi
250
  • Članek
Z Zavoda RS za šolstvo obveščajo, da so se s torkom, 31. 10. 2023, ob 00.00, začele prijave na...
Odgovori
0
Ogledi
303
  • Članek
Državna tekmovalna komisija za tekmovanje s področja slovenščine nedavno objavila Skupna...
Odgovori
0
Ogledi
546

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu