Eurydice Slovenija Počitnice so tu – čas je, da počistimo telefone in računalnike

Trenutno berete:
Eurydice Slovenija Počitnice so tu – čas je, da počistimo telefone in računalnike

Epidemije COVID-19 pri nas ni več in pouk spet poteka v učilnicah. Zadnja dva meseca in pol smo veliko časa preživeli pred napravami z zasloni, namestili številne aplikacije in odprli račune na družabnih omrežjih. Ker marsičesa ne potrebujemo več, je na začetku počitnic čas, da računalnike, tablice in mobilne telefone počistimo in več časa namenimo aktivnostim, ki niso povezane z njimi.

  • Odstranjevanje aplikacij in računov, ki jih ne potrebujemo več
  • Središče za pomoč – nasveti za izbris računov
  • Naj ne bo preveč interneta, družabnih omrežij in video iger

Vir in več informacij: Safe.si, 12. 6. 2020

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Eurydice Slovenija, eurydice.si

Pustite komentar z odgovorom na to temo spodaj.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Vlada je objavila šolski koledar za šolsko leto 2023/2024. Pouk se bo začel v petek, 1...
Odgovori
0
Ogledi
286
  • Članek
Dopolnjeni zakon o osnovni šoli (Uradni list RS, št. 87/11 z dne 2. novembra 2011) je...
Odgovori
0
Ogledi
184
Pozdravljeni, Zaposlena sem kot učiteljica v OPB za 80%, tj. 32 ur na teden. To nanese 6,4 ure...
Odgovori
0
Ogledi
775
  • Članek
Na višješolskih in visokošolskih zavodih se začenja novo študijsko leto. V tem prelomnem...
Odgovori
0
Ogledi
291
Pozdravljeni. Leta 2020 sem dobila pripravništvo v vrtcu, zaključilo se mi je decembra istega...
Odgovori
0
Ogledi
1.030
  • Vprašanje
Spoštovani. Ali tudi v šolstvu velja zakon, da je lahko delavec največ dve leti zaposlen za...
Odgovori
1
Ogledi
880
  • Članek
Vseslovenska akcija bo potekala 1. oktobra 2023, ko praznujemo mednarodni dan starejših. Slednji...
Odgovori
0
Ogledi
575

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu