Po 4 letih ne najdem ocene praktičnih nastopov

Trenutno berete:
Po 4 letih ne najdem ocene praktičnih nastopov

Pridružen
30. sep 2012
Prispevki
50
Pozdravljeni,

nastope prakso in pripravništvo sem opravila pred 4 leti na nekem vrtcu..
Takoj po tem sem se prijavila na strokovni izpit, takrat ga nisem opravila ker
bi se v kratkem roku morala učiti čez poletje, ni šlo..
Potem sem bila sprejeta na faks..Opustila sem strokovnega. Zdaj Sem končala faks in bi rada opravila strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice, a ne najdem oz. nisem prejela zapiska Ocena praktičnih nastopov kar potrebuješ ob prijavi na ministrstvo za opravljanje strokovca.. :cry:
Takrat je moja mentorica odhajala iz vrtca in so bile stvari opravljene zelo na hitro,
zato se je najberž to tudi zgodilo..za prvi prijavo sem imela vcso dokumentacijo zdaj očitno nimam niti kopij niti originala ocene nastopov :cry:
torej prvič sem se uspešno prijavila na str. izpit. Danes pa nimam Ocene praktičn. n. nimam kopij ..
Poročilo in ostalo imam.. Problem je tudi ker je danes v tistem vrtcu druga ravnateljica ter te moje mentorice tam ni več:(. Ne vem kaj naj naredim :cry:
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Merilo za vpis v srednje šole so točke iz ocen v 7., 8. in 9. razredu, v nekaj primerih pa že...
Odgovori
0
Ogledi
111
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 22. 12. 2023...
Odgovori
0
Ogledi
186
  • Članek
Kadrov v šolstvu bo v prihodnje primanjkovalo še bolj kot zdaj. Vpis na pedagoške smeri se ne...
Odgovori
1
Ogledi
358
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport...
Odgovori
0
Ogledi
292
  • Članek
Urad RS za mladino je z dnem 29. 9. 2023 objavil javni poziv za sofinanciranje programov...
Odgovori
0
Ogledi
330
  • Članek
Večletno veriženje pogodb in nato prekinitev sodelovanja v najobčutljivejšem času – visoki...
Odgovori
0
Ogledi
336
  • Članek
Evropsko združenje za izobraževanje odraslih predstavlja nove programe usposabljanja, ki bodo...
Odgovori
0
Ogledi
350

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu