Pisno poročilo mentorja

Trenutno berete:
Pisno poročilo mentorja

Pridružen
20. maj 2011
Prispevki
2
Pozdravljeni,

a mi lahko prosim poveste, kaj vse mora vsebovati pisno poročilo mentorja?
Ali obstaja kakšna forma za takšno poročilo, ali ga mentor enostavno napiše sam.

Hvala za odgovor,

Pika
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Re: PISNO POROČILO MENTORJA

Pozdravljeni!

Na spletni strani MŠŠ je poseben obrazec, kjer mentor napiše svoje mnenje. Lahko pa ti povem, da sem sama klicala na MŠŠ in mi je gospa povedala, da lahko mentor napiše tudi sam na A4 list in opremi z žigom šole.

LP
 
Nazadnje urejeno:
Re: PISNO POROČILO MENTORJA

Uporabnik tinchy je napisal:
Pozdravljeni!

Na spletni strani MŠŠ je poseben obrazec, kjer mentor napiše svoje mnenje. Lahko pa ti povem, da sem sama klicala na MŠŠ in mi je gospa povedala, da lahko mentor napiše tudi sam na A4 list in opremi z žigom šole.

LP
Na tej strani http://www.mizs.gov.si/si/storitve/izobrazevanje/strokovni_izpit/ je samo obrazec za oceno praktičnih nastopov. Obrazca za poročilo mentorja ne najdem. Lahko pošljete povezavo?
 
Re: PISNO POROČILO MENTORJA

Ja, saj mentor mora napisati poročilo o opravljenenm pripravništvu, torej v celoti in ne samo za teh 5 nastopov, ki se opravijo pred mentorjem in ravnateljem. Tako je bilo meni rečeno, ko sem klicala na MŠŠ (Kristina Kaučič).
Upam, da sem prav razumela vprašanje.

LP
 
Re: PISNO POROČILO MENTORJA

Če si pripravnik, potem ja, ampak nekaterim se prizna pripravništvo, če so že prej učili samostojno. Potem mislim, da tak obrazec ni potreben. Morda se tudi jaz motim, ampak ko sem jaz opravljal strokovni izpit, tega obrazca nisem potreboval, saj sem že prej samostojno učil.
 
Re: PISNO POROČILO MENTORJA

Oddaš samo ta obrazec ...če si pripravnik ali pa če že delaš in imaš samo 5 nastopov pri ravnatelju ... v vsakem primeru imaš mentorja, ki ti izpolni obrazec in ti ga oddaš k prijavi.

Jaz sem oddala le to ... SI pa opravila včeraj
 
Nazadnje urejeno:
Re: PISNO POROČILO MENTORJA

moj mentor je svoje poročilo napisal sam. na poročilu ni bilo žiga šole, le podpisal se je. poročilo je bilo sprejeto od strane ministrstva brez kakršnihkoli pripomb.
 
Re: PISNO POROČILO MENTORJA

Uporabnik Eleonora je napisal:
moj mentor je svoje poročilo napisal sam. na poročilu ni bilo žiga šole, le podpisal se je. poročilo je bilo sprejeto od strane ministrstva brez kakršnihkoli pripomb.

Kot kaže (drugič) se da tudi tako.

Če še imate kopijo poročila in jo lahko brez zadržkov delite, bi vas lepo prosil.
 
Re: PISNO POROČILO MENTORJA

seveda. naj to naložim kot datoteko ali napišem kar v objavi?
 
Re: PISNO POROČILO MENTORJA

poslano! ni za kaj
 
Odg: PISNO POROČILO MENTORJA

Ker sem videla, da je kar precej dilem glede poročila mentorja, vam lahko pošljem poročilo mentorja, ki ga je moja mentorica izpolnila na obrazcu ministrstva, za pomočnika vzgojitelja.
Tako da boste imeli primer pisnega poročila in poročila, ki je napisano na obrazcu. Moja mentorica namreč sploh ni imela pojma o tem, da mora napisati poročilo, ker bila vedno mentorica dijakom, ki opravljajo prakso, ne pa volonterskim pripravnikom. Če želite, da vam pošljem še tak primer poročila, mi sporočite. Saj bom tako vsak dan pregledovala gradivo in vprašanja na tej strani, ker se pripravljam na strokovni izpit.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
SURS je v sodelovanju z institucijama, pooblaščenima za izvajanje dejavnosti slovenske državne...
Odgovori
0
Ogledi
198
  • Članek
V skladu z navodili SI-CERT za koordinirano razkrivanje ranljivosti pri Arnesu objavljajo...
Odgovori
0
Ogledi
163
  • Članek
Evropska komisija od leta 2014 spremlja letni digitalni napredek držav članic in na osnovi...
Odgovori
0
Ogledi
194
  • Članek
Na spletišču omrežja Eurydice je danes 10. 10. 2023 objavljeno novo primerjalno poročilo o...
Odgovori
0
Ogledi
199
  • Članek
Zagovornik načela enakosti Miha Lobnik je ministru za vzgojo in izobraževanje dr. Darju Feldi...
Odgovori
0
Ogledi
141
  • Članek
Zveza aktivov svetov staršev Slovenije (ZASSS) je objavila poročilo o srečanju z ministrom dr...
Odgovori
0
Ogledi
271
  • Članek
Platforma Sloga obvešča, da so Združeni narodi v začetku avgusta objavili poročilo o...
Odgovori
0
Ogledi
265

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu