Pisne priprave prakticnih nastopov

Trenutno berete:
Pisne priprave prakticnih nastopov

AnaG

Prof.angleškega jezika, Dipl.sociologinja kulture
Pridružen
19. feb 2014
Prispevki
3
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Poklicne in strokovne šole
  3. Gimnazija
  4. Višja strokovna šola
Živjo,

prosila bi, da mi nekdo pošlje primer ene pisne priprave svojega praktičnega nastopa (za učitelje - npr. angleščine ali kateregakoli drugega jezika), da vsaj približno vidim kako naj bi to izgledalo.

Prosim da mi pošljete na [email protected]

Najlepša hvala!

LP
Ana
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni!
Zanima me naslednje...pripravništvo sem sicer že končala ( smer razredni pouk ). Priprave za praktični nastop pa sem v bistvu vzela iz programa Lili in Bine, saj ta šola dela po tem programu. Seveda sem malenkosti tudi spremenila in dodelala, a v bistvu sem pustila in vzela takšno pripravo, kot je tam dostopna. Sedaj sem dala vse lektorirati, da lahko potem pošljem za strokovni izpit. Ali bi to lahko bila kakšna težava? Bi morala priprave čisto sama napisati in urediti?
Hvala za odgovore!
Lep pozdrav,
Saša
 
Aha....najlepša hvala za to :)! Sem se že bala, da bom morala vse popravljati.
Lep pozdrav!
 
Pozdravljeni,

prosila bi, če mi lahko kdo, ki je opravljal pripravništvo za učitelja ekonomskih predmetov pošlje primer priprave za zgled.
Hvala že vnaprej.
 
Jaz se imela nastope vsak dan (po 1, 2 ali 3 ), včasih sem tudi po teden dni nadomeščala....po mojem mnejnju: več kot jih imaš, bolje je :) S tem se največ naučiš ;-)
LP
 
Ja se strinjam, ampak mene zanime za tistih pet obveznih, katerih priprave je treba poslati na ministrstvo.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni. Je pripravljen kdo deliti dnevne priprave za laboranta v OŠ? Hvala, Mateja
Odgovori
0
Ogledi
1.663
Pozdravljeni, bi bil kdo pripravljen deliti, kako morajo biti napisane priprave pri posameznih...
Odgovori
1
Ogledi
1.181

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu