PISNA NALOGA ZA STROKOVNI IZPIT

Trenutno berete:
PISNA NALOGA ZA STROKOVNI IZPIT

Pridružen
21. dec 2021
Prispevki
4
Lepo pozdravljeni,

septembra 2021 sem diplomirala iz socialne pedagogike (UN), prva bolonjska stopnja (4 leta). Takoj po tem sem se zaposlila v osnovni šoli, kjer opravljam delo učiteljice podaljšanega bivanja, kot tudi laborantke. Konec januarja bom s pedagoškimi urami dosegla število, ki ga potrebujem za opravljanje strokovnega izpita. Zanima me, ali ga sploh lahko opravljam brez magisterija, je vezano na delovno mesto? Druga stvar, ki me zanima pa je tudi, kakšen je potek s pisno nalogo za strokovni izpit. Komu moram sporočiti temo, kdo jo odobri itd.?

Že vnaprej se lepo zahvaljujem za odgovore in želim vse lepo v letu 2022.

Kaja Štos
 
Živjo Laura,

ne, izpit ni za mano, saj žal ni vezan na delovno mesto, temveč izobrazbo, pri čemer bi morala imeti že opravljen magisterij. Sicer lahko povem le to, da je za socialne pedagoge in podobne poklice, potrebno opraviti pisno nalogo, ne pa nastopov. Več se pa nisem poglabljala, saj se mi je vse skupaj "zavleklo".

Lep dan,
Kaja
 
Podpri 0
Pozdravljeni Kaja!

Dajte preverit na tistem kontaktu, ki je naveden na spletni strani za strokovni izpit.. jaz sem namreč pisala prejšnji teden, ker je tudi mene zaskrbelo, da se mi dosedanje opravljeno delo (zaposlena sem od januarja) ne bo štelo k uram za strokovni izpit, ker še nisem magistrirala, pa sem prejela tale odgovor:

(kopirano)
"Spoštovani,
delovne izkušnje, pridobljene na podlagi pogodbe o zaposlitvi na delovnem mestu svetovalnega delavca, lahko posameznik uveljavi pri strokovnem izpitu, tudi če je bila pogodba sklenjena pred pridobitvijo ustrezne izobrazbe.
Svetovalni delavec pred prijavo na strokovni izpit pod vodstvom mentorja na šoli opravi pisno nalogo."


Upam, da boste ugodno rešili situacijo!

Sem pa na tole temo prišla zato, ker iščem navodila za pisno nalogo, pa sem bom očitno morala kar obrnit na tisti mail kamor sem poslala vprašanje glede ur :) Če kaj izvem, dopišem v nadaljevanju.

LP, E.
 
Podpri 1
Lepo pozdravljeni,

za ure vem, da se štejejo, nisem pa vedela, ali bom sploh lahko pristopila k strokovnem izpitu. Torej, nisem mogla, ker nimam še magisterija, žal. :(

Pa drugo leto... Vam pa veliko sreče!

Kaja
 
Podpri 0
Pozdravljeni Kaja!

Dajte preverit na tistem kontaktu, ki je naveden na spletni strani za strokovni izpit.. jaz sem namreč pisala prejšnji teden, ker je tudi mene zaskrbelo, da se mi dosedanje opravljeno delo (zaposlena sem od januarja) ne bo štelo k uram za strokovni izpit, ker še nisem magistrirala, pa sem prejela tale odgovor:

(kopirano)
"Spoštovani,
delovne izkušnje, pridobljene na podlagi pogodbe o zaposlitvi na delovnem mestu svetovalnega delavca, lahko posameznik uveljavi pri strokovnem izpitu, tudi če je bila pogodba sklenjena pred pridobitvijo ustrezne izobrazbe.
Svetovalni delavec pred prijavo na strokovni izpit pod vodstvom mentorja na šoli opravi pisno nalogo."


Upam, da boste ugodno rešili situacijo!

Sem pa na tole temo prišla zato, ker iščem navodila za pisno nalogo, pa sem bom očitno morala kar obrnit na tisti mail kamor sem poslala vprašanje glede ur :) Če kaj izvem, dopišem v nadaljevanju.

LP, E.
Pozdravljeni,

zanima me, ali mogoče veste kako je s temami? Si za seminarsko nalogo sam izbereš temo, ali ti jo določijo oni?

Hvala za odgovor.

Eva
 
Podpri 0

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
324
Pozdravljeni, zanima me, če so dostopna kakšna navodila za pisanje pisne naloge pri strokovnemu...
Odgovori
0
Ogledi
68
Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
522
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
346
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
364
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
292
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.611

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu