Pedagog, zaposlen kot pom. vzg.

Trenutno berete:
Pedagog, zaposlen kot pom. vzg.

Pridružen
29. apr 2011
Prispevki
11
Živjo,

sem dipl. pedagoginja in sem pol leta zaposlena kot pomočnica vzg. Ali lahko opravljam strokovni izpit kot pedagoginja (mentorica je pedagoginja in z njo tudi sodelujem, ji pomagam ...)? Z ministrstva sem dobila zelo različne odgovore ... Zanima pa me tudi to, ali je dovolj da zanm zakonodajo samo za vrtec, ali moram poznati tudi oš, sš, otroke s posebnimi potrebami, gš ...

Hvala in lp,
Anja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
444
  • Članek
Besedna zveza “Umetna inteligenca” (UI) nas spremlja na vsakem koraku. Prepogosto se uporablja...
Odgovori
0
Ogledi
167
  • Članek
Na strani Ugotavljanje in zagotavljanje kakovosti v vzgoji in izobraževanju Ministrstva za...
Odgovori
0
Ogledi
188
  • Članek
Od 28 osnovnih šol s prilagojenim programom se jih vsaj 74 odstotkov spopada s prostorsko...
Odgovori
0
Ogledi
163
  • Članek
Iz 30. 11. 2023 predstavljenega letnega poročila Erasmus+za leto 2022 izhaja, da je program lani...
Odgovori
0
Ogledi
187
  • Članek
Minister za visoko šolstvo, znanost in inovacije dr. Igor Papič se je udeležil 18. Vrha...
Odgovori
0
Ogledi
102
  • Članek
Dosežki slovenskih osmošolk in osmošolcev na področju državljanske vednosti so po rezultatih...
Odgovori
0
Ogledi
134

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu