PAVČNIK - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Trenutno berete:
PAVČNIK - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

ZAKONODAJA - PAVČNIK (svetovalno delo):
- Kateri pogoji morajo biti zagotovljeni za opravljanje VIZ? + Kdo sprejme javno veljavne programe?
- Postopek izrekanja vzgojnega opomina.
- Kateri pogoji morajo biti izpolnjeni, da se lahko izvede ocenjevanje pisnih izdelkov?
 
Mene je vprašala financiranje - kaj se financira iz državnega in kaj iz lokalnega proračuna. Potem je dodala še primer, če v 1. razredu zaposlijo drugega učitelja za polni delovni čas, ne samo za zakonsko določene ure, kako se to financira (obvezne ure država, ostale ure plača lokalna skupnost) in če to želimo, s kom se ravnatelj to dogovori? (Z županom)
Potem sva šli na šolski okoliš - kaj je to, kako vemo, katere učence moramo vpisati, oz. kje pridobimo te podatke (ministrstvo, evidenca šoloobveznih otrok). Kje pa ministrstvo dobi podatke? Tega nisem točno vedela, sem rekla iz podatkov o stalnih prebivališčih in začasnih prebivališčih in me je dopolnila, da to drži, torej iz registra stalnega prebivališča in registra začasnega prebivališča.
Potem me je vprašala še, kaj pa če se želi otrok prepisati na drugo šolo, če to gre. Gre, s pogojem, da tista šola soglaša oz. ima šola prosto mesto.

Zelo prijetna in prijazna, pomaga s podvprašanji in ni pikolovska.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
584
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.281
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.407
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.022
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
3
Ogledi
1.852
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.079
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.034

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu