Opravljeno!

Trenutno berete:
Opravljeno!

Pridružen
15. jun 2020
Prispevki
24
In vesolje ima nove dimenzije!
Ta forum je od vseh transcendenc poslan! Vsa vprašanja komisije (razen eno) so se ponovila! Vsem, ki vas to čaka, precej precej lažje je, kot vam to predstavijo na faksih in raznih študentskih delavnicah! Ne sicer podcenjevati izpita, vendar tudi ne izgubljajte preveč živcev. Objavim še vprašanja.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi jaz se pridružujem predhodnikom. Brez tega foruma bi bilo vse dosti težje!

Zapiske sem dobila vse tu, sem pa nekatere stvari tudi poguglala, če mi ni bilo jasno. Komisijo so mi zamenjali, tako da se ne zanašajte samo na vprašanja pri posameznem izprasevalcu, temveč si poglejte tudi druge. Vprašanja se ponavljajo.
Priporočam, da se vsaj polovico naučite že pred prijavo, ker jaz sem datum dobila v 3 tednih. Nekateri ravnatelji namreč ne odobrijo vsem dopusta ali pa ga samo par dni.
Na dan D se čim bolj sprostite, komisija išče znanje in če se dobro pripravite, boste opravili. Je pa treba znati vse. Je pa res dober občutek, ko je to za tabo. Srečno vsem!
 
In vesolje ima nove dimenzije!
Ta forum je od vseh transcendenc poslan! Vsa vprašanja komisije (razen eno) so se ponovila! Vsem, ki vas to čaka, precej precej lažje je, kot vam to predstavijo na faksih in raznih študentskih delavnicah! Ne sicer podcenjevati izpita, vendar tudi ne izgubljajte preveč živcev. Objavim še vprašanja.
Katera so ta vprašanja, ki se ponavljajo?
 
Jerman, vprašanja so zbrana pod različnimi spraševalci in pod skupnimi vprašanji. Se ponavljajo, tako da se vam zelo splača iti skozi, ko se naučite snov.
 


 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu