Opravljanje strokovnega izpita?

Prispevki
1
Področje
Osnovna šola
Pozdravljeni!

Zanima me naslednje glede opravljanja strokovnega izpita in potrebujem pomoč: pripravništvo sem opravila v lanskem letu, zaključila sem ga decembra 2013. Od takrat torej nisem več pripravnica. Opravila sem vseh pet nastopov in dobila od mentorja tudi vsa poročila in vsa potrdila ter podpise tako mentorja kot ravnatelja, ki jih potrebujem za prijavo. Vendar po koncu pripravništva nisem ostala na šoli, saj ni bilo nobenega prostega delovnega mesta, tako da sem trenutno nezaposlena oz. delam preko pogodbe v zasebnem sektorju (nič v povezavi s šolstvom, pač zgolj zaradi financ, ker tudi zaradi otrok ni šlo drugače), zraven pa se zelo počasi ob celodnevnem delu učim z strokovca. Skratka, moje vprašanje je naslednje: ali lahko sploh opravljam strokovni izpit, če nisem ne pripravnik ne zaposleni v VIZ? Ker v pogojih se pojavlja samo pripravnik ali kdor dela v šoli? Nisem ne eno ne drugo...

Najlepša hvala, Mija

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Prispevki
4.760
Naziv
profesor
ali lahko sploh opravljam strokovni izpit, če nisem ne pripravnik ne zaposleni v VIZ? Ker v pogojih se pojavlja samo pripravnik ali kdor dela v šoli? Nisem ne eno ne drugo...
Če imate opravljeno pripravništvo in 5 nastopov pred ravnateljem, se lahko sami prijavite na strokovni izpit.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Zadnji prispevki

Na vrhu