Opravljanje strokovnega izpita v času koronavirusa

Trenutno berete:
Opravljanje strokovnega izpita v času koronavirusa

Pridružen
14. jan 2020
Prispevki
5
Pozdravljeni,
15. 4. 2020 sem oddala prijavo za strokovca. Nisem še dobila nobenega odgovora. A se je mogoče še kdo prijavil v tem kriznem času? Ima kdo kakšen podatek, kdaj se bi naj začeli zagovori?
Hvala za odgovore.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena,
sama sem prijavo poslala konec marca in po 14 dneh odgovora ni bilo. Klicala sem na ministrstvo tam pa mi je gospa povedala, da posto dobijo samo tisti, ki imajo nepopolno prijavo. Za popolno prijavo ne pošiljajo pošte, tako je rekla meni. Preverila je moje ime povedala, da je prijava popolna. Poklicite in bo gospa preverila :) tocno pa se ni kdaj bodo priceli.
 
Sem pa pisala mejl in ravno dobila odgovor, da je prijava popolna, da pa imajo prepoved pošiljanja priporočenih pošiljk, zato nisem prejela nobenega pisnega potrdila.
Lp :)
 
Dober dan!
Mene pa zanima ce gdo kaj ve gdaj se bodo zaceli izpite ker mini so ga prestavili pred tem kriznim casom.
Hvala
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
505
Pozdravljeni, sem spremljevalka otroku s PP ali ve kdo kako je s opravljanjem nastopov v...
Odgovori
4
Ogledi
179
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
397
  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
36
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
23
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 204. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
140
  • Članek
119. seja Strokovnega sveta Republike Slovenije za izobraževanje odraslih bo v sredo, 15. 11...
Odgovori
0
Ogledi
213

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu